Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Blizzard SL Magnesium


dzeku

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard SL Magnesium

Witaj! No ja jezdziłem na tej narcie i uważam ją za beznadziejną :) super kupujesz jez...(bo jazda to cały sezon a nie 2 tyg) i wyzucasz na smietnik. :D:D Złamałem tą narte, ponoc sie nie da a ja tego dokonałem ;D. Pewno kusi Cie dobra cena - nie warto !. Jak masz jeszcze jakies [pytania co do tej swietnej narty to pisz :).

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard SL Magnesium - lipa???

Czesc! Po prostu zadziwiajaca promocje znalazlem, 50% znizki dla instr. cena z 2900PLN spada do 1450PLN, poza tym pisza ze to nartka serwisowa, ale jak mowisz ze to lipa to moze faktycznie lipa.

Ja z serwisowek to jezdzilem na Fisherkach WC SL i lepszej nartki od tej nie mialem okazji testowac. Pozdrawiam i dzieki info!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard SL Magnesium

Skoro tak ci sie rewelacyjnie jezdzilo to ja kup :)

Nieuzywana komorke Fischer WC SL z poprzedniego sezonu czy dwoch mozna kupic za 1400 - 1600 wiec za te sama cene + dobre wiazania.

Poszukaj na allego itp.

Ja kupilem na wiosne za 1300 i mi sie za...scie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard SL Magnesium

Jeździłem na SLR IQ bardzo dobra narta wymaga jednak siły i kondycji.

Chętnie odsprzedam, mam 52 lata i dla mnie zbyt wymagająca. Świtna również do szlifowania techniki dla średnio jeżdżacych płynnie i bardzo lekko przechodzi z krawędzi na krawędź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...