Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyciag Zarabie w Myslenicach


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

wyciag Zarabie w Myslenicach

miałem tam mieć zawody ale zostały przeniesiony w inne miejsce z powodu złych warunków więc szczerze nie wiem ale skoro mówią że są złe warunki to jest to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciag Zarabie w Myslenicach

Po oglądnieciu tych zdjęć bardzo się cieszę że tam nie pojechałam. Już wolałam jeżdzić na Harendzie po breji i muldach.

Jedno co trzeba przyznać tym z Zarabia to potrafią ustawic tak kamerkę żeby stok wyglądał śliczniutko jakby było na nim przy najmniej 3m śniegu hi,hi. A tak całkiem poważnie to zrobią sobie złą opinie na samym początku i nikt tam nie będzie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciag Zarabie w Myslenicach

Dlaczego się dziwicie . Człowiek który zarządza tą stacją (a w każdym razie nadzorował jej powstanie, jak i bardzo krótki okres funkcjonowania w ubiegłym sezonie) miał również przez całe lata pod swoją pieczą między innymi krzesło na Chełm , basen , czy korty tenisowe w Myślenicach. Basen i korty (a właściwie to co po nich zostalo) funkcjonują w rękach prywatnych dzierżawców, jak widać na załączonych w linku fotkach o nartach w Myślenicach należy zapomnieć. A szkoda. Stok miły, odległość od Krakowa zacna i mimo wszystko dojazd nie najgorszy. Oczywiście poza ostatnim odcinkiem - płatnym skibusem. Ale nic to, dożywocie w urzędzie miasta i gminy zobowiązuje, ale może wypadałoby zobaczyś jak się to robi w ....

- każdy z nas ma jakieś doświadczenia z wypadów na narty, nie koniecznie w Alpy więc niech sobie dopisze gdzie.

Szanowni decydenci ECO SPORT zróbcie z tym coś, bo ta nowa kanapa skończy w Białce ( jak już stało się z jednym wyciągiem w Myślenicach ), albo co gorsze podzieli losy najdłuższego krzesła w Polsce, przewożącego kilkuset turystów pieszych rocznie.

Jeżeli uraziłem czyjeś uczucia to przepraszam , ale jak na to patrzę to nie wiem czy się śmiać , czy płakać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...