Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic 9.18 czy Dynastar SC9


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jestem bardzo blisko zakupu nowych nart. Zastanawiam sie pomiedzy Atomic 9.18 a Dynastar SC9. W NTN opinie na temat Dynastarow sa bardzo skraje od zachwytu do totalnego zjechania natomiast, wiazania Device 310 w Atomick sa podobno srednie. Co sadzicie i co doradzanie. Mam 177cm i 78kg. Prosze o pomoc, ktore narty weglog was sa warte uwagi. A moze macie inne preferencje? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic 9.18 czy Dynastar SC9

Witaj. Dobór narty uzależniony jest przede wszystkim od osobistych uwarunkowań -> technika jazdy, umiejętność itp. Kilka lat temu jeździłem na Dynastarach Outland 9, myślę, że jest to poprzednik Skicrossa9 -> pierwsze wrażenie - wspaniała narta. Była to wspaniał deska do jazdy rekreacyjnej, doskonale zachowywała się na nieprzygotowanych stokach, jeżeli chodzi o jazdę bardziej agresywną odniosłem wrazenie, że zbyt miękka. Zakupilem wówczas po namowie kolegi pierwszego Atomica - 9.18, piękna niebieska deska z wiazaniami 310 device, zresztą nie miałem innego wyjścia bo te wiązania sprzedawane są w secie z tą deską. To było to, prawdziwy odlot, rewelacyjny allround, idealnie wchodząca w zakręt niezależnie od śniegu, jeździła jak po szynach. Jeżeli miał bym doradzać, doradziłbym w tej klasie nart Atomica 9.18. Natomiast zakładając, że jesteś człowiekiem, z roku na rok coraz bardziej wymagającym polecam Tobie Atomica SL9.12, przy Twoim wzroście deski o długości160 cm -> wspaniała slalomka, pięknie wytaliowana, rewelacyjnie trzymająca się nawet na lodzie, uważam, że jest to jedna z lepszych nart na jakich do tej pory jeździłem, wspaniały slalom i fan. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...