Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy salomon i jaki?? Doradzcie!!


milek

Rekomendowane odpowiedzi

Po 20 latach przerwy w narciarstwie chcialbym zaczac od nowa.Mam mozliwosc nabyc narty Salomon Crossmax pilot 8 ,Salomon X-Scream Series(zeszloroczne) lub inne w cenie 790 zl- 890 zl.Czy to dobra oferta ?Jaka jest dla mnie dobra dlugosc nart- mam 184 cm/102 kg? Jezdzilem srenio -dobrze, jestem dosc sprawny fizycznie.

Pozdrawiam Milek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy salomon i jaki?? Doradzcie!!

jeśli tylko te przez ciebie podane to x - scream series to nie fun`y więc 180 przy twojej wadze. Narta super We francji 90% instruktorów i tyleż samo tamtejszych goprowców jeździło na tym 2 lata temu. (widziałem). Pilot odradzam wielki pic - zalet nic.

złam nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy salomon i jaki?? Doradzcie!!

Najpierw faktycznie trzeba ocenić, z ręką gdzie tam bądź ;), jak się chce jeździć i gdzie i wtedy dobierać narty, a może 170cm wystarczy a promień skrętu mniejszy. A z kąd ta negatywna ocena Crosmaxów 8 pilot bo mam na nie straszną ochotę i właśnie 170cm. ( nie jestem Goprowcem Francuskim wię jeżdżę stylem polskim nizinnym.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy salomon i jaki?? Doradzcie!!

Czesc. Kupilem jednak X Screemy.Abstrachujac od jazdy "ala goprowiec" wszyscy znajomi i obcy serwisanci (nie zainteresowani sprzedaniem mi nart) jednoznacznie opowiedzieli sie za ta nart? jako lepsza i bardziej uniwersalna! Co sie tyczy dlugosci to przy masie 102 kg wg tabel Salomona powinienem miec dlugosc okolo 180 cm. Pozdrawiam Milek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...