Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ktoś jeździ na Head Cyber XP 100?


Bruenor

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, klinąłem nie to, co trzeba. A więc jeszcze raz. Proszę o pomoc w decyzji, czy wybrać długość 160, czy 170 cm. Mam 169 cm i ważę 66 kg. Jeżdżę na 7 w skali 1-10. Aktualnie mam 180 cm Atomic 9.18 i wyraźnie mi już nie wystarczają (za miękkie). Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ na Head Cyber XP 100?

W Headzie masz dlugosci co 7 cm i masz do wyboru 156 lub 163.

Napisze szczerze ze jestes lekki na ta nartke, wiec nie pchalbym sie na Twoim miejscu w nic dluzszego niz 156. Jesli porownujesz nartki do 9.18 to twardsza A. juz jest XP80 (badz tegoroczna i.C 180). XP100 (tegoroczny i.C 200) jest juz naprawde twarda i trzeba troche sily w nia wlozyc (ale oddaje z nawiazka :)))

Zastanow sie tez nad tegorocznymi Fischerami Sceneo 400 lub 500, tez poszli ta droga co H.

Poz m-j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ na Head Cyber XP 100?

Burass, dzięki za pozdrowienia.

Faktycznie, kurczę, i "ski " i wczesniej "narciarz" zobowiązują. Zauważył to już mój rodziciel i kiedyś nawet (chyba ze 100 lat temu) zrobił instruktora. Teraz ambitnie postanowił przesiąść się na carwingi i studiuje na razie teorię.

A ja za nim - też kocham narty.

Pozdrawiam

Bruenor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ na Head Cyber XP 100?

Faktycznie, Sceneo 400 ma bardzo ciekawą i pozytywną ocenę w NTN-ie.

Ale jak tu dokonać wyboru bez testu na stoku.

Może ktoś z odwiedzających forum miał okazję jeździć na Sceneo i XP 100 i ma porównanie?

Pozdrawiam

Bruenor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeździ na Head Cyber XP 100?

Zdam Ci relacje jak tylko stane na nich w niedziele w Les 2 Alpes :)) generalnie na www.sanczo.pl powinno sie znalezc troche fotek dzien po dniu w czasie wyjazdu bo zabieram cyfrowke i laptopa no i postaram sie oczywiscie podzielic wrazeniami z jazdy na WorldCupach :P zabieram jeszcze SPACEBOARDY Heada nieco wyjezdzone ale co tam...

Pozdrawiam

.::SWIMM2DIE::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...