Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd narciarski dla dziecka


adam b

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie może gdzie mógłbym wysłać swoją 12 letnią córkę, która dosyć dobrze jeździ na nartach na ferie zimowe.

Zależy mi na wyjeździe typowo narciarskim , na którym dzieci będą faktycznie jeździły a nie patrzyły jak robią to inni i lepiły bałwana.

Nie zależy mi na zimowiskach rekreacyjnych tylko na typowych obozach, szkółkach czy też turnusach narciarskich.

Może znacie dobre imprezy, zaufanych organizatorów i sprawdzone miejsca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd narciarski dla dziecka

Poszukaj moze w ofertach biur podrozy (ale ci pomoglam-co?). Pamietam, ze jak mialam 13-14 lat to bylam na takim obozie na Slowacji. Wzasadzie nic innego nie robilismy tylko narty, narty, narty... Bardzo mile to wspominam. To bylo jakies krakowskie biuro,ale oczywiscie nie pamietam jakie... Mysle, ze bez problemu mozesz szukac obozow dla zaawansowanych i sredniozaawansowanych narciarzy - tam na pewno jerzdza, a jesli nie boisz sie wyslac corki za granice to jeszcze lepiej! Mozesz tez wyslac ja z jakims klubem narciarskim. U nas ma byc jakis wyjazd dla dzieciakow w Krompachy (Slowacja). Jak sie czegos dowiem to dam ci znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...