Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

FISCHER-RC4 - pytanie


isia

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o informacje.

Mam narty Fischer RC4 Frequency Tuning (A055) dlugosc 151 promień skrętu=11

Obok dużego napisu Fischer jest napisane "Slalom".

Chciałam znaleźć tą nartę w testach ale okazuje się, że we wszystkich katalogach Fischera i testach są narty, które obok dużego napisu Fischer mają napis: "Worldcup SC" a u mnie jest napisane "Slalom".

Czy ktoś mógłby mi napisać co to za seria nart z tym napiem SLALOM

pozdrówko

isia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

Narta kamórkowa to narta zawodnicza ktorej uzwaja tacy panowie jak Ivica Kostelic, Stephan Eberharter, Lasse Kjus itd oraz panie Janica Kostelic, Hilde Gerg itd. Nazwiska mówią same za siebie..... Masz po prostu nartke skonstruowana wylacznie dla zawodowcow.... Zazdrosszcze

Milych szusow. Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

No nie wiem czy jest czego zazdrościć, sądząc po informacjach zawartych wyżej (zakładając, że są prawdziwe, bo szczerze mówiąc nie słyszałem o nazwie "narty komórkowe"). Jeżeli nie są to narty skonstruowane konkretnie pod ciebie, to raczej bym współczuł. Z tego co wiem, to każda narta ma swoją określoną specyfikację pod unikalną budowę ciała zawodnika. Nawet kiedy narty wyglądają identycznie (tzn. długość, profil, radius itd.), budowę wewnętrzną mają inną (ponieważ różni zawodnicy na nich jeżdżą).

Sam byłem kiedyś świadkiem jak do sklepu z nartami używanymi przyszedł pan z "komórkowymi" voelklami P40 do giganta, które kupił w Austrii. Na co sprzedawca mu odpowiedział, że bardzo mu przykro, ale w trosce o swoich klientów nie kupi od niego nart budowanych pod konkretną osobę. I szczerze mówiąc te P40 różniły się na pierwszy rzut oka od katalogowych.

Ale to jest tylko moje skromne zdanie. I może się mylę. Czego Tobie życzę, bo jeśli jest tak jak napisałem, to będziesz miała problem ze sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

dzięki za wszystkie odpowiedzi - rozumiem, że w takim wypadku trudno jest taką nartę wycenić ale może ktoś wie ile by mogła kosztować ?

Choć prawdę mówiąc wygrałam ją na zawodach i nie chciałabym sprzedawać.

Czy ktoś mógłby zasugerować wiązania....

pozdrawiam

isia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

Jeżeli wygrałaś ją na zawodach, to w takim razie niekoniecznie jest to narta budowana pod konkretną osobę : ) Też Ci zazdroszczę : D no i gratuluję oczywiście.

Co do wiązań to każdy z nas ma pewnie swoją ulubioną markę i konkretne przyzwyczajenia. Osobiście wolę Tyrolię (np. tegoroczny model "free flex 10 plus") Chociaż Atomy też są niczego sobie. Jak wiązania to tylko zawodnicze (no bo przecież taką masz nartę) Najlepiej jeśli sama sobie wybierzesz to, co Ci najbardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

Jakto, to nie mozliwe. Jestes pewna, ze jest to tegoroczny model slalomki Fischera? Tegoroczny model nazywa sie bowiem RC4 Worldcup SC (mam, wiec wiem:D). Mozliwe (glowy nie dam) ze masz model z zeszlych lat. Upewnij sie, czy na pewno Masz technologie Frequency T., z przodu narty powinna byc taka plytka (szara), a narty powinny miec symetryczne, wypukle wzorki.

W tym roku Fischer nie zrobil narty z napisem SLALOM, wystarczy wejsc na stronke tej firmy: www.fischer-ski.com.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER-RC4 - pytanie

isia jest jeszcze druga możliwość to może być narta juniorska ale jeżeli rzeczywiście jest to narta komórkowa (serwisowa)to nie prawda że jest robiona pod konkretnego zawodnika.

To znaczy faktycznie dla Von grunningena dla Kostner i t p Fischer robi narty indywidualnie ale dla rzeszy innych zawodników zbiorowo .

oczywiście śą inne niż katalogowe (budowa typu sandwich).

Napisz jakie ma parametry (taliowanie )to powiem ci coś więcej .

Cena jak za odpowiadający jej model katalogowy.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...