Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PYTANIE DO HAANA


pearl

Rekomendowane odpowiedzi

czesc,dziekuje Ci bardzo za Twoja odpowiedz dotyczaca Kopy.Piszesz,ze jedzdziles juz tam.Czy moglbys mi napisac,jakie sa trasy(dlugie czy krotkie,szerokie czy waskie-jestem wymagajacym narciarzem:) i czy ta czarna trasa jest rzeczywiscei taka czarna;) czy tez nie...

Pozdrawiam serdecznie,Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO HAAN

Nosal i Kasprowy ... jak jest mało ludzi i śniegu tyle, że nie się kamienie schowają (Kasprowy) ... na Kopie nie byłem, generalnie trasy w Polsce są wymagające ze względu na brak przygotowania, brak śniegu, tłumy ludzi, psychologicznie trudne ze względu na godzinne czekanie w kolejkach :) ale pojeździć się przecież da. SKręt sytuacyjny ? tylko u nas ;) tylko nart szkoda ..

Ja robię tak, jak się nastawiam na jazdę, to najczęściej jadę sam, gdy wiem, że będzie dobrze - jak jedę z kompanią, to nawet jak jest kiepsko, to i tak się dobrze bawię, np. w Brzegach kiedyś :))) taki wyciąg przy drodze po prawej - ale była masakra ;))

Fest jazdę z zabawą łączę jednak w Dolomitach albo Alpach, wole jednak Włochów, i ten extra łagodny klimat :) a wieczorkiem pizzeria i strumieniami świeże czerwone wino :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz

hej,

wiecej informacji znajdziesz na stronie www.kopa.com.pl.

Poza tym jesli znudzi Ci sie Kopa, to zawsze mozesz wybrac sie do Czech, np. Harrachov, Spindleruv Mlyn czy Rokitnice... Samochodem dojazd zajmie ok. 2 godz. Zawsze tam bylo duzo taniej niz w Polsce, a jest i wiecej tras i sniegu rowniez.

jesli jeszcze w czyms Ci mogę, to daj znać. Te tereny znam jak własną kieszeń.

z narciarskim

A*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz

nie ma za co... polecam sie na przyszlosc... jesli masz jeszcze jakies pytania, to pytaj...

a u Pepiczków też się przyjemnie jeździ... i pomimo, że ich stoki są po stronie południowej, jest tam zawsze wiecej sniegu...

z naciarskim

A*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz

tak,a poki co,wybieram sie 18ego na Pilsko( na Kope dopiero okolo 25ego,no bo sesja i te sprawy:(...

Cos sobie przypominam,jak bylam jakies trzy lata temu w Przesiece i chodzilismy z kolezanka po gorach(widzialam piekne Sniezna Kotly-polecam;),to widzialam jakies stoki po czeskiej stronie i nawet mi sie opdobaly..zreszta zawsze gdy widze stoki latem,to mi sie podobaja,bo tesknie za zima i nartami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...