Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RX 4 - pytanie o dlugosc i opinie


botar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem juz prawie zdecydowany na zakup nart Fischer RX 4 railflex z wiazaniami FS10 railflex. W zeszlym roku wahalem sie pomiedzy SL 9.12 a Fischerami S300. SL 9.12 sa dla mnie troche za bardzo taliowane, jakos nie ciagnie mnie zbytnio w strone funcarvingu, no i sa za drogie. Nie chcialem tez typowych nart allround. W tym roku pojawily sie Fischery RX 4 i wydaje mie sie ze sa dla mnie zlotym srodkiem. Chcialbym sie Was spytac czy to dobry wybor (dodam ze na nic drozszego mnie nie stac). W zeszlym roku nauczylem sie jezdzic i jakos mi to sprawnie szlo, nie mam sportowych ambicji ale cos na nartach chcialbym umiec i chce zeby sprawialo mi to przyjemnosc.

Drugie pytanie jest o dlugosc: mam 183cm, 75kg. Waham sie pomiedzy 165 a 170cm, ktora wg Was dlugosc bedzie dla mnie lepsza?

Z gory dziekuje za odpowiedz,

pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RX 4 - pytanie o dlugosc i opinie

Właśnie dzisiaj te nartki ogladałem i mi sie podobaja.Podajesz,że w tamtym roku nauczyłeś się jeżdzic, ate narty to dolna półka dla zaawansowanych i ekspertów.Jesli się do nich jak na razie nie zbliżasz to odradzam.Mogą być za twarde.Po prostu nie wykorzystasz tego co ta narta oferuje.Proponował bym cos z allrounda.Jeśl chodzi odługość to min.170cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...