Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak opanowac debili?!


SL9.12

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wpieprzyl sie we mnie facet. Centralnie w tyl. Ledwo sie podniosl i wtedy wlasnie zaczelam drzec morde, gdy skonczylam facet bylby w stanie odkupic mi narty! Twierdzil ze to moja wina, no tak po co skrecalam w prawo mi wolno przeciez tylko w lewo skrecac!!!

W mojego kolege tez wpadl gosc i co? I jezdzi chlopaczek teraz z opaska na kolano podtrzymujaca rzepke, po za tym ma dwa zeby zlamane...

Jak opanowac debili? Bo przemoc raczej niewiele daje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opanowac debili?!

To może w drugą stronę: 2 lata temu w Alpach (3 doliny) dwuch francuskich piesków wyraźnie próbowało zajezdzac drogę szybciej jadącym z góry. Wieczorem ktoś twierdzil, że francuzi znaleźli sobie sposób na wyłydzanie odszkodowania lub kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opanowac debili?!

Tylko kontrola na stoku. W Whistler maja trasy ktore sa oznaczone jako slow-zones, przeznaczone dla rodzinnej jazdy, poczatkujacych itp,i sa one patrolowane. Na skipasie natomiast sa trzy kropeczki dla owych patroli - jak sie domyslam (na razie ;-)) patrol wycina tam koleczka i po trzecim razie zabiera skipass.

jest tez druga strona medalu, sa ogrodzone tereny z ustawionymi slalomami, czarne trasy na ktore nie pakuja sie poczatkujacy, jak rowniez jazda poranna gdzie wywoza Cie na gore rano, jesz sniadanko czekajac na uruchomienie wyciagow i masz potem przez troche ladne trasy do szalensw bez tloku.

Pozdro

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...