Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HCX z płyta czy bez???


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam sie do kupna HCX`ow, ale zastanawiam sie czy z ta firmowa plyta (ok 200zl) czy moze na to konto jakies lepsze wiazania? czy ta plyta wspolpracuje z narta (tzn czy nie usztywnia jej)?

i jeszcze jedno pytanko jakie wiazania? ktore do nart z plyta 24mm, a ktore do nart z "normalna" plyta? czy te wiazania Markera z motion moga byc do plyty 24mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX z płyta czy bez???

Z płytą bezwarunkowo! ale normalną a nie tą 24 mm. Z płytą dedykowaną masz nartę bardziej wszechstronną, wszystko zrobisz a z 24 mm robisz ją bardziej fanową, ale już nie tak wszechstronną, nie poszusujesz. Wymiary i konstrukcja są tak dobre, ze jest wystarczająco fanowa chyba, ze chcesz na zawody do slalomu carvingowego, ale wtedy to już SLX. Wiązania Marker są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX z płyta czy bez???

miałem okazje przetestować je kilka dni temu , oczywiście na igielicie .Wspaniałe deski !!

Jako jedyne przejechały ze mną slalomik , krawędzie trzymają nawet na gumowych kolcach to chyba mówi samo za siebie. Co do płyty to nie musisz się obawiać ta płyta jest wprost stworzona do tych nart i nie masz się nad czym zastanawiać . Jeżeli chodzi o wiązanie to Marker dodaje tylko pewności w skręcie bo jesteś jeszcze wyżej, a jadąc "fun" możesz być spokojny że nie zerwiesz zapięć w butach :) I niech Cię nie zrazi waga tego setu , na nogach wogóle tego nie czuć !

Więc do sklepu i na stok !

( już Ci zazdroszczę !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX z płyta czy bez???

Napisałeś Wspaniałe deski !!

Jako jedyne przejechały ze mną slalomik , krawędzie trzymają nawet na gumowych kolcach

Dadol - jesteś pewny, że to zasługa nart.... może w pozostałych miałeś wiązania źle ustawione i poprostu dlatego pogubiłeś po drodze.... ale to kwestia wiązań - co maja z tym wspólnego narty ???

Rozumiem, że reszta zostawiła Cie po drodze i slalomik przejechała dalej sama.... a moze to Ty narty porzuciłeś niedbale i sam dokończyłeś slalom na..... na czym - przyznaj się ;)

I wiesz co " na gumowych kolcach" to mało co nie trzyma :))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX z płyta czy bez???

Witam Heli.

Wiązania we wszystkich testowanych deskach ustawiali servisanci , śmiem przypuszczać ,że wiedzieli co robią.

Jeżeli chodzi o slalomik to wydaje mi się, że nie masz pojęcia o czym piszesz , ponieważ to ja tam byłem a nie Ty!

Natomiast - {" na gumowych kolcach" to mało co nie trzyma :))))))))))}pozostawię bez komentarza!

A jeżeli wydaje Ci się , że jesteś zabawny to muszę Cię rozczarować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX z płyta czy bez???

Dadol - nie wiem co było na slalomie, ale napisałeś - jezcze raz przytoczę:

Jako jedyne przejechały ze mną slalomik.

Wynika z tego, że

1. slalomik został przejechany

2. tylko na tych nartach zestaw narciarz+ narty przejechyał slalomik

Co działo sie w pozostałych wypadkach ? :)

Nie wydaje mi sie, że jestem zabawny... Ty jesteś zabawny pisząc w taki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...