Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kupię butki rossignola racery nowe-ktoś pomoże?:)


gryżli

Rekomendowane odpowiedzi

kupię butki rossignola racery nowe-ktoś pomoże?:)

A tak na poważnie to... wybrałeś "2" bo świetnie leżą i są max wygodne, czy jest to raczej wypadkowa możliwości finansowych i fajnego wyglądu? Tak tylko pytam, bo butki trzeba dłuuuuugo przymierzać... aż do kompletnego wq.....nia sprzedawcy! :-D Jak masz niedaleko do jakiegoś dużego sklepu to zarezerwuj sobie min ze dwa popoludnia i pędź wybierać... A tak nawiasem mówiąc, to przymierzałem się do zakupu wyżej wymienionych butków tylko z wcześniejszej kolekcji 02/03 i odstraszyła mnie jakość ich wykonania: klamry krzywo przynitowane, jakieś pozostałości z formy na brzegach skorupy /szczególnie "języka"/, itd. Dziwnie to wszystko wyglądało w butach za grubo ponad 1k zł... może dlatego jeżdżę w X-wave -ach! ;-)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię butki rossignola racery nowe-ktoś pomoże?:)

iNTERESUJĄ MNIE BUTY TWARDE- TAKIE KTÓRE SIE NIE ROZLENIWIA ZA CHWILE .PO DOTYCHCZASOWYCH DOSWIADCZENIACH STAWIAM NA R. TO CO MÓWISZ FRAPUJE MNIE TROSZKE .DZIEKI ZA UWAGĘ. 2 TO WYPADKOWA WYSOKIE JAK 1 TROCHE "MIĘKSZE" ALA I TAŃSZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię butki rossignola racery nowe-ktoś pomoże?:)

Mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć... :-) Z tą twardością to bym nie przesadzał /pewnie "misie" oberwie od "sportowców"/ ale index 90-100 to jest moim skromniutkim zdaniem max dla nawet sportowo jeżdżącego amatora, który ma wytrzymać w tych butach cały dzionek przy zachowaniu minimalnego komfortu! Ileż razy dziennie można rozpinać klamry żeby "ulżyć" stopom..?? Wracając do wyboru... to mam X-wavy bo przekonały mnie lepszym trzymaniem /to jest mocno subiektywna ocena/ i właśnie komfortem! Nie pamiętam czy Rossi mają formowalną cholewkę, ale w przypadku Salo customfit działa cuda... :-D Kiedyś sceptycznie podchodzilem do tego wynalazku, a teraz nie wyobrażam sobie butów bez takiej cholewki!

Pewnie bardziej zamieszałem niż pomogłem w wyborze Rossi... hi, hi! ;-)

Owocnych zakupów!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i góra pomogła żem sek kupił!:)

O tak! Góra chyba kierowała moimi nóżkami żem trafił dzisiaj na giełdkę i znalazłem marzenie moje od zeszłego roku- rossignolki Race 1 Pro wiecie w jakim kolorku :)! Mam tera wszystko no poza kaskiem bo już mi brakło kolegów i koleżanek żeby dołożyli jeszcze na nocnik:) ale jest git!!!

Dzięki za porady pozdrowka dla wszystkich i do zobaczyska na stoku WRESZCIE!!!!!!:))

Tera ide pokierować swoje nóżki na imprezke urodzinkową:)

Panie prowadz w drodze powrotnej:)

strzałeczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i góra pomogła żem sek kupił!:)

ożesz kiedy ja je wyprubóje?!! wszystko się świci jak peskowi jajka i śmierdzi nowością że aż spać ni moge. Kurde..SZCZĘŚLIWCY KTÓRZY W TEN WEEKEND JUŻ ZAZNALI NIEBA DAJCIE ZNAĆ JAK SYTUACJA NA FRONCIE! PLEASE!!!!!

:) POZDROWIONKA!

GRYŹLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...