Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic 10.11 odjazdowy funcurver - polecam


wicc

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to najnowsza narta, ale jest to ostatni fun Atomica. Mam je od roku ale dopiero teraz je przetestowałem w Livigno - z powodu operacji kolana (wymiana więzadła 5,5 miesiąca temu). To są zaj....ste dechy. Nie dla maruderów. Stworzone do body carvingu. Trzymają okrutnie. Jeżeli ktoś mówi że łatwo je ujarzmić, to ma mocne nogi albo testował je przy niezbyt dużej prędkości - tzn. jazda starczym truchtem. Zresztą jeżeli ktoś ma odrobinę techniki to wie, że na niech ciężko jest jeździć powoli, a o rekreacji można zapomnieć - te narty się do tego nie nadają.

Wziąłem na próbę kijki żeby przejechać się "agresywnym" slalomem i po kilku skrętach przy sporej prędkości miałem wrażenie, że w każdym zakręcie narty eksplodują spod butów. Z każdym mocnym zakrętem oddają coraz więcej energii. To była jazda!!!!! Ale wracając do sedna przy FUNie dolna narta praktycznie staje się zbędna. Wszystkim tym co mają te dechy gratuluję dobrego wyboru i życzę wyciśnięcia z nich wszystkiego co możliwe.

wicc

P.S.

Szukam dodatkowej płyty 2-3 cm pomiędzy Vario Boostera a wiązaniem Race 412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Atomic 10.11 odjazdowy funcurver - polecam

swiete slowa.. sam na nich w tym sezonie pojezdzilem i bardzo sobie chwale. Co prawda dalem je bratu ktory w tym roku pierwszy raz na karwingach jezdzil (klasycznie jezdzil super) i po paru skretach zalapal o co chodzi, a nastepnego dnia robil juz kotka.. a ponoc to nie narty dla poczatkujacych karwingowcow ;) A co do jazdy.. rzeczywiscie.. do wolnej sie srednio nadaja choc jak sie przylozyc to cos z tego wyjdzie :) aha.. i ja mam zelazne nogi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...