Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

freestyle


Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

freestyle

Jesli przez wyglupianie sie rozumiesz jazde w funparku, skoki i tego rodzaju zabawe i szukasz dobrych nart twintip to polecam Salomon 1080 lub Head Mojo. Obie narty swietnie funkcjonuja w funparku i sa rowniez stabilne na stoku. Pamietaj tylko ze wiazania w twintip nartach musza byc zamontowane bardziej do przodu niz w normalnych nartach by funkcjonowaly dorze przy jezdzie do tylu. Jak zamontujesz wiazanie zbyt daleko do tylu w twintip narcie traci ona swoje wlasciwosci, staje sie nudna i bez zycia. Powodzenia . samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freestyle

A ja oglądałem wczoraj voelkle bodaj air ........i przy salomonkach stojacych obok zrobiły na mnie świetne wrażenie....O wyglądzie nie mówie bo to .nie jeździ ale b. ładne....ale o wadze wspomne ........najlżejsze jakie miałem w ręku,a przy skokach to się liczy...

pozdrowienia (aha poszły za 800zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freestyle

A o jakich Ty nartach mowisz ? Twintip ? To pewnie ta nazwa "air" zrobila ze byly takie lekkie. Ja znam twintipy Völkl V-Pro ale sa naprawde slabe mimo ze kosztuja tyle co Salomon 1080. Ale jest przecena Dynastarow a oni maja niezle twintipy Trouble M. Dobra w funpark i stabilna przy duzej szybkosci no i bonus w postaci ladnej grafiki. pozdr. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...