Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rossignol 10,4 SUPERCARVE/ FISHER RCR REVOLUTION


jawnuk

Rekomendowane odpowiedzi

Rossignol 10,4 SUPERCARVE/ FISHER RCR REVOLUTION

Obie mocno wiekowe, Rossi zdaje się 99/00, a Fischer może być nawet starszy. Na Rossi 10.4 jeździłem i wg współczesnych standardów to jest to narta wręcz klasyczna. Jeśli chcesz je kupić za 200-300PLN jako żużlówki to może i warto. Jeśli chcesz się na nich doskonalić w technice ciętej to musisz być uparty, bo tylko w sprzyjających warunkach ciągną na krawędzi.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossignol 10,4 SUPERCARVE/ FISHER RCR REVOLUTION

Hej hej! Musze stanąć w obronie Rossi 10.4. Jako posiadacz (wkrótce były..), dodam szczęśliwy, stwierdzam zaświadczajOC swEM autorytetEM że do doskonalenia carvingu są stworzone te deseczki, ba!, z płytą (ja miałem bez) to byłaby jeszcze bardziej fajniutka i łatwiutka narta która jesli trzeba potrafi się zebrac do ładnych dłuzszych skrętów przy nawet większej prędkości. Problemem dla pragnącego jeździc szybciej i bardziej `qrwingowo` są nienajtrwalsze krawędzie (musiałem czesto serwisować) i to ze ta narta jest dosyć miękka (choć to własnie powoduje że do nauki jest co najmniej OK)

pozdraviam

tymą_10.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...