Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WYBÓR SPRZĘTU


kris666

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

SZUKAM SPRZĘTU DLA POCZĄKUJĄCEGO.CHCE WYŁOŻYĆ OK 1400 ALE NIE WIEM CO KUPIC.SPRZĘTU NOWEGO JEST DUŻO TYLKO CO KUPIĆ KIEDY MAM TYLKO JEDEN SEZON ZA SOBĄ.JESTEM RACZEJ DOŚĆ SZUPŁEJ BUDOWY WIĘC MUSZĄ TO BYC NARTY ŁATWE W PROWADZENIU I BEZ TENDENCJI DO DUŻYCH PRĘDKOŚCI.

ZASTANAWIAM SIĘ NAD MODELAMI Z TEGO ROKU JAK ROSSIGNOL OPEN CZY VOKL ENERGY.MOŻNA JESZCZ KUPIĆ MODELE Z UBIEGŁEGO ROKU JAK FISCHER SCENEO.PISZCIE JAK NAJWIĘCEJ.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBÓR SPRZĘTU

Posluchaj nie wiem ile jezdziles ale 1 sezon to bardzo malo i szkoda takie kasy na nowe narty.Kup sobie jakies uzywki z typu allround czyli na kazde warunki,zaplacisz niewiele pojezdzisz jeszcze ze 2 sezony a potem juz sam bedziesz wiedzial jakie narty kupic.Co z tego ze kupisz nowe dobre narty jak tego nie wyczujesz bo za malo jezdziles na nartach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBÓR SPRZĘTU

heja, na allroundach sie nie znam,ale polecam atomica 6.18(teraz c4 puls), kupisz tanio i pojezdzisz troche, ja uczylem sie carvingu na 6.18, nawet probowalem na nich funu(troche przegiecie ;)), z lepszych rzeczy moze radarc, albo atomic 9.10?????? jest dosc sporo uzywanych, radara wezmiesz za 1000-1100, atomica za 800, czy chcesz sie uczycc na czyms lepszym-decyzja nalezy do ciebie,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

WYBÓR SPRZĘTU

http://www.skipressworld.com/us/en/magazine/2004/0914.html

Masz pod powyzszym linkime podzial nart na rozne grupy i opis z ich testow

niestety po angielski no i jeszcze jedno trzeba sie zalogowac ale to jest

bezplatne wiec przyjemnej lektury.

Cheers Kazio.

Polecam tez strone www.head.com maja tam ciekawy dobieracz nart w zaleanosci od potrzeb i umiejetnosci delkweta. Mozna to przetranspolowac na inne firym.

Niezy punkt odniesiena do wspolczesnego balaganu na rynku.

Kazio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...