Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!


MasterKush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem weekendowym narciarzem, swoje umiejętnosci oceniam jako średnie, do tej pory jeździłem na różnych deskach, głównie pożyczanych. Mam teraz możliwość kupienia za rozsądne pieniądze Salomonów Equipe 10 3V, 160 (ja mam 180cm). Czytałem, że to raczej narta zawodnicza i polecana głownie ekspertom, ale gość, który chce mi je sprzedać twierdzi, że spokojnie na nich pojeżdżę, a jedynie nie wykorzystam w pełni ich walorów. Napiszcie proszę co o tym myslicie. Nie mam za barszo możliwości zwrócenia się z takim zapytaniem do kogoś innego i będę wdzieczny za każdą opinię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!

Narta jest wypasiona, faktycznie ma racje, ze nie wykorzystasz wszystkich jej walorów. Jednakże jest ona twarda, więc ciężko ci będzie ją docisnąć. Potrzbujesz czegoś bardziej miękkiego, na czym bardziej przyswoisz technike. Wiem, że często pisze o Elanie i możecie sobie pomyśleć, że go polecam bo pracuje tam itp. Ale ja mam 16 lat :P Elan jest dobrą firmą, przede wszystkim tanią a jakością konkuruje z innymi markami. Nie jest poprostu popularny. Sam na nim nie jeżdże tyko na Atomicach SL 11M. Myśle, że Elan SL 160 cm to byłaby narta dla Ciebie. Na niej szybko można złapać podstawy carvingu i go doskonalić. Jest mięciutka, ilealna dla kogoś, kto chce się polepszyć. A co do Salomonów - za drogie jak na swoją jakość ! Nie wiem co to za okazyjna cena. Napisz, za ile chce ci je sprzedać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!

To taniocha. Nie wiem czy nie w tym jakiegoś kitu, ale możesz zaryzykować :) Może ktoś pilnie potrzebuje kasy. Ale z drugiej strony mógłby je opylić o wiele droże, za ponad 1000, więc nie wiem co o tym myśleć. Spytaj dlaczego tak tanio, a jeśli powie coś logicznego, to zaryzykuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!

zdecydowanie nie polecam kupowania uzywanych nart tej klasy (szczegolnie niewiadomego pochodzenia- gdy nie mamy pewnosci jak intensywnie byly eksploatowane). W zeszlymroku kupilem uzywane sl 9 i... w tym kupilem juz nowe :) Narty sie zuzywają, carvingowe musza byc bardzo sprezyste i sztywne poprzecznie aby zdaly egzamin na stoku. A poza tym 400zl za takie deski? Tak jak by ktos sprzedawal roczna S klase za 50 tys zł :))) cos musi byc nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!

Witam Was! Narty, jak ustaliłem są z 2003 roku. Widziałem je, faktycznie mają widoczne slady użytkowania, ale mam tu na myśli górną powierzchnię, spody nart są naprawdę w dobrym stanie. Wyglądają na eksploatowane, ale nie powiedziałbym, że są zjechane. Nie jestem jakimś specem od smigania na nartach, twardości, miekkości, promienie skrętu i inne takie są mi obce, po prostu zapinam się do nart i tyle. Myślę, ża zaryzykuje, najwyżej, skoro są to narty takiej klasy, sprzedam je...Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Salomon Equipe 10 3V!!!

Co sezon sa jakies roznice w projekcie szaty...trzeba by porownac ze zdjeciami np. w skionline "sprzęt "i na narty.pl Za 4 stowy warto kupic nawet starszy model. Pytanie w jakim sa stanie. A w tym wypadku trudno cokolwiek radzic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...