Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

FISCHER 2005/2006


MAJO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Moje kochane atomic-i zrobiły co swoje no i niestety nadszedł ich kres. tak więc zamierzam na nowy sezon zmienić barwy i kupić fischery. Jeżeli ktoś posiada informacje na temat parametrów nowej kolekcji fischerów to prosze się tym faktem ze mną podzielić:-) interesują mnie modele worldcup sc, albo race sc, długość 160cm. Może ktoś miał przyjemność testować te modele w wersji na 2005/2006?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER 2005/2006

Przygotuj się na niezły wydatek nowego modelu Fischerów, ale warto, chłopie warto. Pewnie dosiadałeś Atomiki SL bo chcesz przejść na Worldcup. Przygotuj się też na dynamit w nogach, a co za tym idzie w jeździe. Dołącz do grupy szczęśliwych posiadaczy. Nie zapomnij o odpowiednich butach, (jeśli oczywiśnie już ich nie masz). Uważaj z długością narty, ale pewnie wiesz czego potrzebujesz. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FISCHER 2005/2006

Odpowiedziałem na posta anbiela, gdzie mówi, że trzeba prZygotować się na niezły wydatek.

Otóż nei w tym roku - narty będą tańsze.

A może nie doczytalem ??? :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...