Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

narty 2005/2006


wma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam dylemat i równocześnie pytanie. Nadszedł czas na zmianę moich atomiców 9.12 i pojawił się problem jakie narty kupić, dodam że interesuje mnie jazda slalom i fun. Optuję przy fischerach race sc, voelkl race tiger, elan? ewentualnie, head. Jednak patrząc na geometrię powyższych nie wiem co myśleć. Może ktoś doradzi, może ktoś jeździł na nich. Wiem że to sprawa indywidualna i trudna, ale wszystkie opinie przyjmę z uwagą i zainteresowaniem. Jeżdże dobrze, waże 90 kg mam 183 cm wzrostu no i nie mam problemu z nadwagą :-) Za wszystkie rady z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty 2005/2006

dyskusji na temat porownania sprzetu roznych firm nigdy nie ma konca, mi sie wydaje ze to jest najczesciej bicie piany, do firm ktore wymieniles mozesz jeszcze dodac kilka innych i roznice w topowej slalomce z katalogu beda niewielkie, twoj wzrost i waga nie maja znaczenia na wybor firmy to raczej odnosi sie do dlugosci nart, jeden woli blondynki a drugi brunetki, jak wiadomo blondynki sa madrzejsze ;) ale maja wieksze powodzenie ... no i co tu wybrac?

Pewnie nie pomoglem ale tez chyba nie zaszkodzilem, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...