Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchmola,jaworzyna czy Zakopane???Dokąd za 7 dni


Sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

Wierchmola,jaworzyna czy Zakopane???Dokąd za 7 dni

W Zakopanym nie byłam ostatnio wiec nie wiem jakie sa warunki, jesli chodzi o Jaworzynę to sniegu tam nie barkuje ale warunki ciężkie, duzo kamieni i lodu - wiem bo klub sportowy z Jaworzyny od tygodnia trenuje na stokach w Wierchomli - tutaj sa swietnie warunki wszystkie stoki przygotowane przez ratraki, sniegu pod dostatkiem od wczoraj na Wierchomli jest snieżyca juz dosypało ok 50 cm świezego sniegu i sypie dalej.

Blizsze informacje na temat Stacji Narciarskiej WIERCHOMLA znajdziesz na stronie www.wierchomla.com.pl

Zapraszam i pozdrawiam JUSTYNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ski-addicted

Nie uwierzysz ale od dwóch dni w Wierchomli jest sniezyca od wczoraj popołudnia nasypało juz ponad 50 cm swiezego sniegu więc warunki sa swietne w tygodniu generalnie tłumów nie ma wiec mozna sobie poszaleć ale trzeba uważać na wariatów w ostatnich dniach ich nie brakowało - ten tydzien był rekordowy pod względem wypadków na stoku.

W szkólce obecnie pracuje 5 instruktorów narciarstwa i jeden od snowbordu kazdy codziennie ma zajete srednio 6 godzin - mnóstwo ludzi zrobiło sobie ferie trochę wczesniej przed tym prawdziwym najazdem - pomysleli i dobrze na tym wyszli warunki swietne puste stoki mozna wiec szalec.

Jak znajdziesz wolną chwilke to wpadnij na Wierchomlę - pozdrawiam Justyna

PS: Pozdrowienia od Maćka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...