Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

9S WORLD CUP, jaka roznica


gabro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie jaka jest roznica miedzy:

1. 9S WORLD CUP BLACK T BOX

2. 9S WORLD CUP GOLD T BOX

3. 9S World Cup T Box

Drugie pytanie, czy wiadomo cos komus na temat dlugosci buta jaki jest w stanie przyjac plyta T BOX,

Podobno pasuje max but o skorupie 325mm

dzieki z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

Tu chodzi o rodzaj plyty. Ta ostatnia jest plastikowa i przeznaczona dla juniorow wiec rzeczywiscie dlugosc moze byc ograniczona. Moim zdaniem Rossignol ma 3 plyty:

T-Box - plastikowa junorska

T-Box world cup - metalowa slalomowa

RK world cup - gigantowa

Na stronie www Rossignola jest chyba cos popieprzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

dzieki za info,

ta co ja mam na pewno nie jest gigantowa plyta bo sama narta jest slalomowa. Kupilem narty 9s world cup 165 cm i teraz w serwisie maja problem bo nie moga zalozyc wiazania do moich butow. Mam atomica T11, 337mm skorupa.

Sa przeciez wieksze buty, a servis twierdzi ze dla tych nart i ta plyta Rossignol przewidzial tylko buta 325mm.

Czy moze ktos ma podobny problem ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

narta jest z tego roku, wiazanie ma byc FKS, szczerze mowiac nawet tych nart i wiazania nie widzialem.

Kontaktuje sie z serwisem telefonicznie. Podalem im dlugosc buta i oni twierdza ze jest za duzy. Ze niby Rossignol w tym roku wypuscil taka plyte ze maksymalny but jaki moze byc to 325 mm. Maja mi jakies kombinowane liftery pozakladac i zaczynam podejrzewac ze cos kreca.

Podobno ostatnie dziury w plycie pozwalaja zamontowac wiazanie tylko pod maks but 325mm

Dlatego probuje znalezc informacje o tej plycie. Przeszukalem caly net i nic nie znalazlem. Napisalem do Rossignola ale narazie nie mam odpowiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

no to idz zobacz to palpacyjnie i bedziesz wiedzial wtedy na bank czy kreca czy nie, plyta ma fabrycznie zrobione otwory wiec latwo sprawdzic, w necie raczej nic nie znajdziesz na ten temat bo to jest nowa plyta, ja tez mam taka plyte ale moj but to jakies 315mm wiec zadnych problemow nie bylo, jezeli maja ci cos kombinowac to proponuje odstapic od zakupu, bo bedziesz mial kaszane a potem trudno bedzie to sprzedac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

Najwyrazniej bede musial sie tam przejsc. Problem w tym ze mam do servisu sporo kilometrow i bywam tam rzadko.

Skoro masz tą plyte bede wdzieczny jak zerkniesz na nia i zobaczysz w ktorych otworach sa zamocowane wiazania pod twoj but. I czy ewentualnie sa jeszcze wolne otwory tak zeby mozna bylo przesunac wiazania pod wiekszy but.

Super by bylo jak bys mogl mi zrobic zdjecie tej plyty.

wielkie dzieki za ewentualna pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

Wszystko sie wyjasnilo. Rossignol w tym roku zdecydowal ze zrobi plyte ktora bedzie pasowac tylko pod serwisowego buta (chodzi o maksymalny rozstaw otworow). Niestety moj jest o 1 cm za dlugi. Serwis wstawia specjalne liftery duralowe w ktore mozna wwiercac wiazanie w dowolne miejsce.

Zobaczymy jak to bedzie wygladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9S WORLD CUP, jaka roznica

dokladnie tak, Rossignol zrobil serwisowy but w skorupie o 1cm mniejszej od poprzednich butow. Ja mam numer 29 a sa przeciez i wieksze. Serwisant mowil ze robili pod zawodnika te same narty miesiac temu i mieli ten sam problem. Co gorsza gosc mial jeszcze pecha bo nie mogl wsadzic nogi do tego serwisowego buta. Rozpychali mu go na goraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...