Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

elany za 250zł


1973marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Do Marcina...

oddawałem tam też inne narty, bardziej zużyte p40 i nordiki żony i jestem zadowolony (ostrzenie jest na maszynie) można sobie ustawić kąty wg. życzenia, drugi serwis jest koło makro ale tam jeszcze nie oddawałem mają maszynę chyba od tego sezonu, a w wiśle albo w ustroniu też różnie wygląda często robią nie tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marcina...

Dzieki za odpowiedz. Pytam, bo jedyny w poblizu z renoma to tylko Soltysik w Katowicach, a to jednak pare km, i nie po drodze :). Zastanawialem sie nad serwisem Szafranskiego w Wisle lub lepiej w Szczyrku pod Golgotą, ale slyszalem rozne zdania ( hmmm...zreszta jeszcze sie taki nie urodzil.....itd). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Marcina....

Dzieki, wa takim razie chyba tez skorzystam z tego serwisu. Maja tam tez moze jakies zabawki do samodzielnego ostrzenia? ( aktualnie moje narty zryte strasznie po "dobrych" warunkach na soszowie ;)tak ze zlece remont slizgow i ostrzenie. Mysle jednak ze z czasem zabiore sie sam do tego ; przynajmniej do krawedzi na poczatek. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...