Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JAKIE DŁUGOŚCI???


trist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,aktualnie zmagam się z problemem wyboru długości nart. Dotychczas jeździłem na ponad 2-metrowych salomonach Equipe 9000. Lubię te narty ale w erze carvingów stwierdziłem że po co się męczyć jeśli narta sama może skręcać. I teraz proszę o pomoc, mam 187cm i 95kg wagi. Jaką długość narty kupić, myślę tutaj o Fischer-ach RC4 lub Salomonach- modelu nie wiem bo nie jestem na czasie. Proszę o pomoc z długościami no i może jakieś propozycje co to konkretnych modeli....Jeżdżę bardzo dobrze i ostro,ale do zawodnika to mi brakuje sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE DŁUGOŚCI???

No to teraz pytanie kolejne. Aktualnie mam 2.05 proste jak ogrodzenie deski Salomon Equipe 1S Prolink kupione za czasów kiedy jeszcze o taliowanych nartach mało kto wiedział. Są to typowe zjazdówki i naprawdę źle mi się na nich skręca. O ile lepiej będzie się lepiej jeździło mi na gigantce a z koleji jak jest ze slalomką? Co kupić? NA jakich wy jeździcie drodzy fachowcy??? Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE DŁUGOŚCI???

http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=abc2708e5727f9b8e1afcf8992bddfdf&co=kolekcje_narty&id_grupy=1192&id_modelu=1393 może takie spróbuj, u bobica w dobrej cenie :)), jeśli nie wiesz czy slalomowe czy gigantowe, 165 albo 170, ja mam gigantowe elany ale mało jest górek żeby na nich dobrze pojeździć i nie stwarzać zagrożenia dla innych, częściej jeżdżę na slalomowych dynastarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE DŁUGOŚCI???

Przepraszam za tego Salomona !!! mam nadzieje, ze nie kupiles !!! - wlasnie wrocilem i totalna porazka !!! W ogole nie jedzie ! Polecam jednak slalomke elana SLX 165 naprawde szybka narta ( w porownaniu z tym salomonem to "sztaba i blyskawica" )

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE DŁUGOŚCI???

Witam ponownie

Slalomka ot ja bym ci polecałdługość około 170 ale najlepiej jeśli dopiero wchodzisz w narty carvingowe to idz do wypożyczalni i pojeźedzij sobie na kilku parach nart albo pozycz od jakiegos jednegoo i drugigewgo znajomego którzy mają 2 różne pary nart znaczy inne modele i pojeździj na nich i wtedy wyczujesz na czym najlepiej sie czujesz i będziesz wiedziłco kupić takto każdy poda ci inny model i będziesz miał mętlik w głowei bo każdemu jeździ się inaczej na na różnych nartach tobie np bedzie się super jeździło na np. fischerku rc4 i mi źle wiec nie bierz opini ludzi do końca poprawnych.

Pozdrawiam Miłych zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE DŁUGOŚCI???

Teoria mowi tak idziesz do wypozyczalni i bierzesz coś dobrego na 170 np Atomica SL 9 ,jeździsz ze 2 godziny i bierzesz Fischera troche dłuższego w ten sposób dojdziesz do swego i będziesz dumny ze swego wyboru. Ja mam Fiszera radcara Cobra z płytę na 170 cm i jest super, marze o SL 9 ale kasa - nauczyciel WF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...