Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sl9:m - pomocy!


r0ma69

Rekomendowane odpowiedzi

moje ukochane nartki z niewiadomych powodow mi sie rozlecialy i nie bardzo nadaja sie do jezdzenia. jestem w kropce, bo niedlugo jade na oboz, a nie mam nart. zle nie jezdze, tzn nie mam zadnych problemow ze skretami carvingowymi, ostatnimi czasy bawie sie w fc, w przyszlym sezonie mam zamiar zaliczyc kk. czy sl9:m to dobra narta? jak sie na niej jezdzi? prosze odpowiadajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

czesc posiadam takie narty i jezdze na nich 2 sezon nie moge złego słowa powiedziec jednak jezdziłem tez na fischerach rc4 race sc wydaje mi sie ze łatwiej wchodza w skret (moze to sprawa długosci b0 miały 155cm a atomic ma 160) jezeli chodzi o trzymanie w skrecie jezeli sa ostre to jedne i drugie pieknie trzymaja i jeszcze jedno fischer jakby był mocniejszy tzn ,mniej rys i zgniotów na krawedziach .Jednak sl9 i rc4 to juz sprzet wysokiej klasy i zalezy kto co lubi i jak jezdzi i zobaczymy co inni powiedza jest ty duzo speców moze sa jeszcze jakies roznice ktorych ja nie doswiadczyłem a cena mysle podobna

pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

SL9 jest trochę delikatna, porównując ją np. do Fischera RACE SC jest łatwiejsza nadaje się jak najbardziej do fun'u, ale jak byś chciał pojeździć na tyczkach może się okazać, że jest za miękka, za delikatna. Ogólnie SL9 to taka troche narta rekreacyjna jest. Jeżeli w przyszłym roku chcesz zrobić kurs kwalifikacyjny to polecałbym zdecydowanie Fischer'a race. A czego nei zastanawiasz się nad nartami z grupy Top ?? Może Fischer WC SC Rossignol Oversize 9s. SL11 jest troche dziwna bardziej nadaje się do skrętów krótkich ciętych niż długich funowych 104-64-94. Ja osobiście polecam Rossi oversize 9S w tym roku na nich jeżdże i moge je określić jednym słowem : kapitalne.

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

niestety narty z grupy top sa duzo drozsze. znalazlem bardzo dobra oferte zakupy nowych sl9, bo na kupno nart w sezonie nie jestem przygotowany. z niewiadomych powodow narta mi sie dziwnie wygiela i nie wiadomo czy da sie cos z tym zrobic, dlatego tak zalezy mi na opinii. inaczej kupilbym narty po sezonie i pewnie z grupy top wlasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

Jak nie chcesz żeby znowu "dziwnie" wygięła ci się narta to nie kupuj HEAD'a (spytaj mateo dlaczego). A może poszukaj jakiejś używanej narty. Ceny są bardzo atrakcyjne, a czasami można kupić narte w dobrym stanie. Jeżeli to jest jedyny wyjazd w roku to ja na twoim miejscu pożyczyłbym nart od kogoś i poczekał do końca sezonu i zakupił narty TOP. Po za tym przecież wyprzedarze zimowe za niedługo się zaczną pochodź po sklepach możę znajdziesz coś ciekawego.

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

sl9 to cudna nartka i na prawde można na niej nieźle poświrować; twarda, pewna, precyzyjna, zwrotna; słowem istne cacko; ja jestem bardzo zadowolona z sl9; na nich nareszcie czuje pelną frajde z jazdy; doskonale do krótkich i dłuższych skrętów; nie wiem czy się da na tym sprzecie wolno jeździć ale jeśli naprawde się na nich rozbujasz to słuchają Cię perfekcyjnie; idą po wszsytkim lód nie lód docisnąś je i obojętne co masz po nartą; jeżdziłam na różnym sprzęcie ale sl9 to inny świat; lepszy, szybszy, precyzyjniejszy; ja polecam te narty jeśli szukasz sprzętu pewnego do szaleńst; jeśli jeździsz wolno to sobie go daruj sl9 chyba tego nie źniesie; teraz jest dużo promocji na sl9; można je kupić z wiązaniem 310 za 1450 zł; pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sl9:m - pomocy!

z neox 310; napisz do czlowiekpajak@wp.pl; on ma model 06/07 za 1450; ja kupiłam swoje pod Kotelnicą za 1500; nówki przy mnie wyciągane z folii i otwierane pudełko z wiązaniami; moje szczęście kupiło sl 11 z 412 za 1650 tel. 609 476 846 oni też mają sl9 po 1445 z wiązaniami;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...