Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyprzedaze we Wloszech


Stary

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwazam kupno tegorocznego modelu nart allround / slalom.01.02.03.r.jade do Wloch.Czy moge liczyc na szeroki wybor i jakies obnizki,czy kupic dechy w kraju i miec spokoj ? Celuje w Heada Cyber i.C 300 SRF ,Fischera Sceneo 300 Ice Booster ,Voelkla P 50 Slalom Carver.Czy mam szanse cos trafic ? Moze ktos byl ,widzial i mi napisze ? Dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaze we Wloszech

Ja w zeszlym roku (31.01.2002) zakupilem we Włoszech Voelkle P50RC z wiązaniem Marker Comp 1400 EPS i plyta Piston Control za 350 EUR. Cena w Polsce ca 3250 w sezonie i nawet 2400 po sezonie. Ale to była super okazja. Małe miasteczko którego nie ma nawet na bardzo dokładnych mapach i sklepik (nie sklep) przy wyciągu na którym stopniał śnieg (ach ta zima 01/02 w Alpach) i było Sale Off.

Normalnie na takie coś nie ma co liczyć. Ja kupiłem bo była okazja, ale nie szukałem nowej narty. Wg Marphiego jak bym szukał to by takiej ceny nie było.

Tak czy owak powodzenia a w razie braku wypożyczalnia - tam można kupić nartki jeżdżone kilka lub kilkanaście dni także za dobre pieniądze ale nie nowe. Mój zestaw na Hintertuxie w Sport Nenner (nie nowy) kosztował 490 EUR - czyli taniej niż w Polsce - ale jak mówię nie nowy.

Generalna rada: okazja trafia się częściej gdy się jej nie szuka - chyba na tym polega.

Pozdro

slasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...