Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

head worldcup i.Race - czy ktos ma te narty???


dzardzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Aktualnie jezdze na slalomkach head i.Sl chipsystem z kolekcji 2003-2004 i chcialbym kupic sobie jakies nowe. Myslalem o supershapach ale podobno tylko fun i bardzo krotki skret. Myslalem rowniez o head Race i.GS ale to sa juz typowe wyczynowki. Na zawody nie jezdze i chyba nie bylby to najlepszy zakup ( chyba ze mialbym pieniazki na 2 pary ... :P to supershape i takie gigantowki uzupelnialby sie rewelacyjnie ) Takze mysle sobie o zakupie i.Race 184 cm - wydaje mi sie ze bedzie to polaczenie przyjemnego z pozytecznym .. - heheh.

Chcialbym poznac opinie kogos kto posiada takowe albo slyszal jak sie spisuja w dlugim i krotkim skrecie.

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich snowmaniakow... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

head worldcup i.Race - czy ktos ma te narty???

Witam

No wkoncu ktos cos napisal, bardzo mnie to ciesze. Ja rowniez bylem na 100 % przekonany co do tej narty, bo slyszalem ze idzie jak po szynach i zadna slalomowka nie trzyma tak krawedzi w krotkim skrecie ale dluuugi skret... To jest to co ja boli ( z tego co slyszalem oczywiscie, kolega probowal na niej zjechac gigant i mowi ze nie ma szans... a na i.SL zjezdzal bez problema ). moze powiesz ze swojego doswiadczenia jak SUPERSHAPE czuje sie w dluzszym skrecie??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

head worldcup i.Race - czy ktos ma te narty???

To fakt , giganta na tym nie pojedziesz.Narta nie jest stworzona do takiego rodzaju skrętu.W sumie wszystko co uniwersalne jest do d....:-).Narta jest typową narta slalomową ,aczkolwiek mozna dłuższym pojechać.Ze zmianą promienia nie ma zasadniczo problemu.Ale to nie to.Najlepiej jak gdzieś sobie ja wypożyczysz i spróbujesz.

Naprawde warto je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

head worldcup i.Race - czy ktos ma te narty???

Jeżeli to koniecznie ma być Head to bardzo dobrze wypadaja Head'y z grupy Skiercorss to jest model XRC. Do długich gigantowych skrętów nadają się idealnie. Jedynym mankamentem jest ich trwałość i późniejsza naprawa w ramach gwarancji. Przed zakupem nart tej firmy proponuje przeczytać topic "Kupujesz Head'a puknij sięw Head'a" napisanego przez Mateo.

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...