Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pyt o różnicę w rocznikach nart ...


izi77

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowiczów :-)

na początku dzięki za poprzednie odpowiedzi.

W porównaniu do pierwszego postu, który jest troszkę niżej i na podstawie Waszych rad, zdecydowałem się na Salomony Streetracer 80 (model z 05/06 w CS Maks Sport) rezygnując tym samym z nart typu SL9, Fish Race sc, Elan SL. Na tut stronie o sprzęcie są Salomony StreetRacer 8, parametry mają takie same więc podejrzewam, że to to samo, jeślisię mylę poprawcie. Mam 182 cm i 84 kg, przymierzam się do dł 160cm. Narty mają r=11,7/160 cm i z racji tego, że to fun dla średniaków (a do takich się zaliczam) nie wiem czy 165 byłyby lepsze czy nie. Ale pytanie zasadnicze jest takie:

np na Allegro sa SR 8 z 04/05 z wiązaniami s711/710. Te tegoroczne w Maksie mają wiązania s810. Różnica w cenie ok 100zł na korzyść Allegro. Jakie ma znaczenie różnica w rocznikach (pomijam kolor) i czy przede wszystkim ta różnica w modelu wiązań jest warta tych 100zł? ... dzięki wielkie za odpowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyt o różnicę w rocznikach nart ...

Witam

Moim zdanie warto Jeździłem na SR8 waże 100 kg i ta narta nie wytrzymałą tej wagi była zamiękka przy szybszej jeździ pod toba moze dziać sieto samo nie wiem czy to bedzie dobra narta dla ciebie ale to twoja decyzja jak juzchcesz tą narte to tylko SR10 ci polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...