Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

help! do dobrze zorientowanych;) RX9-jaka dlugosc?


gal

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie?jaka dlugosc rx9?mam 186cm wzrostu 83kg wagi i jezdze szybko(poz. zaawansowany),lubie dlugie skręty(nie blanty:)) waham sie miedzy 175 a 180cm (one przy tej dlugosci maja juz spory radius,nie wiem czy to nie przesada?a moze rx8 -180cm?(to w koncu tez crossy i promien przyzwoity przy tej dlugosci,tez pod gigant podchodzi) prosze o odpowiedz ekspertów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help! do dobrze zorientowanych;) RX9-jaka dlugosc?

RX 8 będzie wolniejsza od 9 , a poza tym może minimalnie myszkować przy jeździe na wprost ( zresztą tak jak wszystkie narty o podobnym taliowaniu) , jesli lubisz tylko szybkość i średnio długie skręty a także nastawiasz sie na nierówne trasy weź 9 myślę że 175 będzie ok. Ta narta jest dość "sztywna"

dla takiej wagi i wzrostu napewno jest ok , wszystko jeszcze jednak zależy od twoich umiejetnościi, tego czy będziesz w stanie ją wygiąć w skręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help! do dobrze zorientowanych;) RX9-jaka dlugosc?

dzięki za odzew.W takim razie rx8 odpada.w Szczyrku w centrum testowym powiedziano mi ze narty o tak duzym promieniu(rx9) lepiej gdy sa rowne wzrostowi,zreszta ten caly ski-finder fischera tez sugeruje 180cm.teraz jezdze na volantach machette 180cm.calkiem fajne.fakt,ze nie sa tak twarde.ja sam sklanialbym sie tez do 175cm.problem w tym ze takich dlugosci w centrach testowych nie maja i nie moge porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

help! do dobrze zorientowanych;) RX9-jaka dlugosc?

Do ciebie oczywiscie należy wbór , wydaje mi sie jednak że 175 to i tak długa narta, na krawędzi utrzyma no i możliwość lepszego manewru pozostaje , jednak jeśli wolisz kreeeechę to weź nawet i 185. Teraz robi się narty indywidualnie na wszelkie rodzaje śniegu i potrzeby jeżdżących. Nie ma niestety nart bardzo dobrze spisujących sie w każdych wrunkach sam musisz sobie odpowiedzieć jak będziesz je wykorzystywał i pod to je dobrać , a potem modlić sie żeby takie wrunki jak założyłeś na wstępie były na stoku zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...