Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)


misiek_suzi_wrc

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

nie jezdzilem na nich, wiec duzo nie moge powiedziec.

Jesli to te, o ktorych mysle (widzialem cos takiego w maksie) to sa to narty zawodnicze. Maja nawet naklejke z recznie napisanym flexem (swoja droga wie ktos jak ten fleks czytac?- wydaje mi sie ze jest tam podana waga narciarza w funtach).

Wygladaly ok- prosta sandwichowa budowa-jak to serwisowka. Te, ktore ogladalem-mialy raczej twardy flex. Podejrzewam, ze moga byc to super narty, ale na pewno nie do zabawy. Raczej dla kogos kto ma kondycje, niezla technike i ten race w nazwie traktuje na serio.

Na pewno wypadaloby do nich dokupic porzadna plyte. Wiazania to juz jakie kto lubi

K2 ma tyle roznych nart, ze na 100% nie jestem pewien tego co pisze- te o ktorych mysle najlatwiej rozpoznac po sandwichu i zupelnie plaskiej gornej powierzchni. Inne slalomki k2 maja jakies wytloczenia;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

Witam!! dziekuje bardzo za jakis odzew bo myslalem ze juz nikt nie napisze :) moze podam link gdzie jest zdjecie i krotki opis (za krótki :) ) mam nadzieje ze to te o których myslisz.Pozdrawiam,

Ps.Jezeli cos jeszcze wiesz o nich to napisz :)

To ten link:

http://skoda.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=&co=kolekcje_narty&id_grupy=958&id_modelu=1254

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

To chyba nie byly te. Mozliwe , ze widzialem wersje tegoroczna. Katalogowy opis tych nart mnie poraża;). Wyglada jednak na to, ze to sandwich-dla mnie to zaleta. Masz tez wskazowke pod narta-ktos je bardzo chwali.

Zauwazylem w poprzednim Twoim mailu, ze narty maja juz zainstalowane wiazania. Rozumiem, ze bez plyty, bezposrednio na narte. To chyba lekkie nieporozumienie. Najwieksza zaleta budowy sandwichowej dla mnie to regularny flex. Usztywnienie narty na odcinku pod wiazaniem troche moze ja tej zalety pozbawic.

w kazdym razie moze sie okazac, ze to naprawde dobre, ale i trudne narty. Krawedzi tez moge miec nie za duzo-zwykle tak jest w nartach sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

Ta narta sasiaduje w katalogu z narta zjazdowa i fisowska gigantka-moje przypuszczenie, ze to zawodnicza narta serwisowa jest mocno prawdopodobne.

W takim wypadku nie balbym sie, czy ta narta jest wystarczajaco dobra dla Ciebie tylko odwrotnie;)

Napisales w opisie, ze jezdzisz klasycznie-ta narta moze nie za bardzo lubic zeslizg. Do smigu raczej bym jej nie polecal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

Kupilem je :) !!! wiazania (salomon s912ti) sa na plycie zainstalowane, stan idealny po prostu jak nowki, mam nadzieje ze bedzie mi sie na nich dobrze jezdzilo, ja najczesciej robie male szybkie skrety, a podobno tan narta jest stworzona do takich :) a chyba lepiej kupic lepszy sprzet i sie podszkolic niz na odwrót :) przesiadam sie na nie z nart prostych strszego typu firmy head, jakie wskazówki bys mial odnosnie stylu jazdy?? co sie w takich nartach robi czego sie nie robi na prostych (tzw.boazeriach)???? jazda bez kijków raczej nie wchodzi w rachube :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie o K2 Mach Race SL??? Napiszcie :)

Poszukaj na necie, rownierz na tym forum, o jezdzie na krawedziach, carvingu itd. Jest tego sporo. W każdym razie warto zgłebić rzecz teoretycznie najpierw. Czeka Cie sporo radości z odkrywania nowych doznan. Co do twojego pytania "czego sie nie robi" powiem tylko tyle ze; sztuka polega na tym aby jezdzic wzdłuż osi podłużnej narty, bez zeslizgów, bez "zamiatania" tyłami, wycinając skręty. Oczywiscie narty taliowane stworzone sa wlasnie do takiej jazdy i z pewnoscia nawet jesli bedziesz sie staral jechac tak jak na nartach prostych, nie bedzie to juz to samo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...