Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaki sprzęt na FIS (komórki) 06/07-dla znawców


Hanni

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie przede wszystkim do JC i Bobica.

Obecni wspópracuję z FISCHEREM. Dostałem oferte na komórkową narte Worldcup SL, jednak z gigantką jest gorzej ponieważ nawet Dealer nie może jej wyciągnąć. I teraz moje pytanie: czy wziąść komórke gigantke z zeszłego roku, czy może Atomica którego mogę dostać w dobrej cenie (też komórka i też zeszłoroczna).

Macie jakieś testy komórek? Austria Ski Test na ten rok mnie przeraził tyle że to sklepowe narty. Jak to jest z komórkami. Co wy byście wybrali? Potrzebuje 2 komplety nart do startach w FIS. Pomóżcie. Pozdr! HANNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt na FIS (komórki) 06/07-dla znawców

A z kim rozmawiales u Dealera, ze powiedzial, ze nie moze zalatwic gigantki ?

Jak nadal jestes zainteresowany gigantka komorkowa, to pisz do mnie na rob@fischer-ski.pl lub do Piotrka Gornickiego racing@fischer-ski.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt na FIS (komórki) 06/07-dla znawców

Ale ja lubie np Fischera sam mam i jest naprawde dobry i dla mnie np jest i bedzie nr1 , NATOMIAST mam tez gigantke Rossiego z tamtego sezonu i jest naprawde naprade si! Stary pamietaj tylko zeby sie niepchac w komorkowego Dynastara bo kicha na całej lini , a Volki zostaw kobitkom. Spróboj tak Rossi , Fischer, i na konien Atomic -troche narwany.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt na FIS (komórki) 06/07-dla znawców

Słaby , nie słaby , - kicha i tyle w porównaniu do Fischera czy Rossi. Ja tam nawet na Heada serwisowego nie narzekałem ale Dynastar mnie nie pasi. Taki w sam raz dla 40- latków z brzuszkiem którzy ostro jezdzą, jak wsiadłem na Rossiego to naprawde czuc róznice w sprzecie szczególnie gigantka mi przypadła do gustu, a np serwisowy Kneissl jedzi jak rozmymłany kaszalot , co do Fishera był jest i bedzie zawsze najostrzesjszą deska a co!

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...