Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 Race?


kolumna_zygmunta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłam zmienić narty (wreszcie) i jakoś napaliłam się na Fischerki. Do tej pory jeździłam na Salomonach-jakichś starych, promień skrętu 12.

I tu pojawia sie pytanie: na pewno nie WC, bo az taka dobra nie jestem;), wiec chyba Race tylko nie wiem ktore. Przeszukalam forum i znalazlam opinie dotyczace glownie SC, a ja mam mozliwosc kupienia RC (150 cm) tanio i sie zastanawiam...

Teraz pare wskazowek: wzrost 163 cm, waga ok.60, wiec do najlzejszych nie naleze. Styl jazdy: kocham dlugie skrety i bardzo dobrze sobie z nimi radze, gorzej jest ze smigiem-jezdze nim tylko wtedy kiedy musze. W tym sezonie planuje sie pouczyc funu w koncu. Teraz mam promien skretu 12 i jestem zadowolona i dlatego zastanawiam sie czy kupic RC (150 cm tez maja 12m) czy SC z mniejszym promieniem.

Niestety nie stac mnie na zmiane sprzetu co sezon, wiec maja to byc narty na lata, dlatego nawet jesli Race sa troszke za twarde, to w przyszlym sezonie pewnie juz nie beda:)

To by bylo na tyle. Prosze o wszelkie spostrzezenia i rady:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 Race?

Witam

Jak ktoś pyta o atomica i o salomona to wszyscy krytykuja i piszą tylko fischer fischer i jeszcze raz fischer a jesli ktoś pta tak jak ty o fischera to nikt nie odpowiada to mnie bardzo dziwi i mam nadzieje że przeczytają to te osoby. i Może to wyjasnią

A teraz do tematu ja ci proponuje 150 nartki myśle że spokojnie sobie z nimi poradzisz i jeśli juzcoś śmigasz to nie będą za twarde znam lżejsze i miejsze osoy które mają WC

I ja myśle że jeśli wolisz dłuższe skręty to wejź sobie RC

Pozdrawiam i przepraszam za błędy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 Race?

Witam Tak myślałem ze wszyscy zachwalacze fischera zamilkli i nikt sienie wypowiada moze to ja tak działam na ludzi bo przecież jeśli mam 18 lat to nie powinienem się wypowiadac bo ja nie mam doswiadczenia i wiedzy zdaniem niektórych.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...