Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Które buty Atomic T10, czy Head Ezon 8.9


mirasr

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jak to jest z butami. Mierzyłem w sklepie 2h i wzięłem w/w do domu.Spaceruję teraz w jednym atomiku i jednym head. Bardziej wygodny wydaje się być head, ale ten flex 4.7 troszkę mnie zniechęca ponieważ do tej pory używałem head ezor 4.0 o flex-e 4 i jak już coś zmieniam to na coś dobtego. Natomiast atomic jest bardziej dopasowany, czyje ucisk delikatny na kostkę, ale może po ogrzaniu i uformowaniu wkładki ten dyskomfort zniknie. Flex niby 90, ale nie czuje zbyt wielkiej różnicy. Mam 175cm, 85kg, narty fischer amc76 164cm z wiązaniami fx12.

Bardzo proszę o radę i z góry dziękuję.

Miras

ps. Do Adasia

Nie wiem czy wyjazd tak wcześnie ma jakiś sęs ponieważ ze śniegiem jest krucho. Ja mam zaplanowany wyjazd do Zakopca od 05.01.2007- 15.01 i nie wiem czy się nie wycofać ze względu właśnie na braki białego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które buty Atomic T10, czy Head Ezon 8.9

Witaj Mirku!

Te buciki to jakie flexy mają - podstawa. Dla ciebie to but musi byc wygodny poniewaz:

1) Jezdzisz z rodzinka

2) Przewaznie spedzasz dluzsze popołudnia na stoku (tak mysle)

3) I przede wszytkim "biegasz z dziecmi"

Ja bym poszukał jeszcze jakiegos buta na twoim miejscu. Atomic jest fajny bo to stary koflach tylko nie wiem jak działa na twoje płaskostopie. Spróbuj może jakiegos Salomona Xvave , albo Rossiego. Na waską stope tez polecam Langa robia w trzech szerokościach buty LF , MF , HF. Cos powinno ci spasowac i maksymalnie 80 flex , ja zawsze na Langa obstawiam ale o gustach podobno sie nie dykutuje. :)

pozdr Adam

P.S A tego wyjazdu to nie odwołuj bo jak temp: spadnie to nasypią i tak tego sniegu. Trzeba sie wstrzymac jeszcze troche. Mysle ze jakos sie dogadamy i pojezdzimy na jakis wypad kilkudniowy. Moze ja bede miał z firm farmaceutycznych jakies oferty to dam znac ,moze nam cos spasuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które buty Atomic T10, czy Head Ezon 8.9

Byłem w intersporcie przymierzałem wszystko co mieli, a nie było langa i znowu atomik okazał się leprzy od pozostałychna moją nogę. Atomic M 80 z flexem 80. w tej chwili siedzę w jednym M 80 i drugim t 10 (flex90) i wydaje mi się że M 80 jest wygodniejszy. Jutro jeszcze pojadę do jakiegoś dużego sportowego i może trafię gdzieś langi.

Ps. Do Adasia jeśli nie miał byś nic przeciwko i podał mi twój nr tel. stacjonarny to zadzwonił bym i porozmawiał odnośnie sprzętu i może nie tylko. Mam darmowe wieczory i weekand-y, żone pigółe i kolegów przedstawicieli handl. leków i art. med.

Przepraszam że ośmielam się o to prosić,gniewał się nie będę jeśli nie i bardzo dziękuję za Twoje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...