Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie buty do Fischera RX8 ?!!!


Jerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Prosze wszystkich "urodzonych w nartach " o poradę o jakim fleksie powinienem kupic buty . Na nartach jezdze od osmiu sezonow, po polskich stokach wiec chyba mogę powiedziec , że umiejetnosci mam na srednim poziomie . W zeszłym roku kupiłem Fischery RX8 , ale jezdzac na nich zauwżyłem ,ze w butach jakie mam teraz ( fleks 60 ) nie wykorzystuje ich oraz swoich mozliwosci . Zastanawiam sie nad kupnem butow z firm : Fischer mx9 , Dalbello Proton 10 , lub Nordica speedmachine 8 . Mam 180cm 95kg wagi i preferuje rozne style jazdy , szybka jak rowniez zabawową i przewaznie spedzam na stoku 8-10 godzin . Czy sądzicie ,ze dokonalem prawidlowego wyboru ? A moze poradzicie inny sprzęt ?

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buty do Fischera RX8 ?!!!

Bobic bobic , chociaz na forum nie odsyłaj kolegów.

Tam co pisza co jest "zalecane" to mozna sie usmiac niekiedy. Jak ktos nie czuje fachu to własnie kupuje takie :"zalecane" opcje.

Buciki kup wygodne :) te które najlepiej lezą to bierz, trzeba to poczuc.

Flex to nawet z 90 wytrzymasz całe 8 godzin duży jestes i silny.

Jak z takich butów to Nordica jest fajna naprawde ostatnio dobermana przymierzałem i rewelka 130 ale super lezała byłem w szoku, a nózke mam ze hoho. Dalbello to taka z dupy firma wyjęta. Niewiem ale czuje jak Chiny przejmują władze na Swiatem. Brrr!!

Fischer tez fajne butki , jak masz waskie i zgrabne nózki nie powinny cie cisnac.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie buty do Fischera RX8 ?!!!

Chociarz wiesz co? Chyba czasami cie rozumiem Bobic.

Tak patrzac na te posty (większosc) to albo Bobic help , albo Bobic ratuj , albo Bobic wiem ze jestes the best.

A ty co biedny odpisujesz bo dobrze wychowany jestes, ale czasami musisz sie zbutowac i odsyłac kolegów , a jak!

Pozdr najczarniejszy z czarnych Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...