Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer s-move 7.7 via AMC 70. Która lepsza


mirasr

Rekomendowane odpowiedzi

Dla żony 157cm 56kg srednio zaawansowana (daje sobie rade) 7.7 150cm już kupiłem, ale mogę wymienić na AMC 70 146cm. A może AMC 73 tylko znów boję się o długość. Styl jazdy żony pomiędzy slalomem, a gigantem, najcześciej wieczór na nieciekawych już stokach.

Przepraszam że zamęczam.

Z pozdrowieniami Miras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer s-move 7.7 via AMC 70. Która lepsza

Chyba bym bral 70 lub nawet 73.

Pierwsza w dlugosci 146, w drugiej mydslalbym nad 152 cm.

A zreszta sam juz nie wiem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer s-move 7.7 via AMC 70. Która lepsza

Dzieki. Ale co ja mam powiedzieć jeśli mistrz niewie. Jak jest wogóle z twardością 70, 73, 76, bo numery to szerokość talji.

A rozmiar 152cm do wzrostu 157cm , 56kg i początkowe stadium średnio zaawansowane??? Jestem głupi w tym temacie. Poczytałem dużo, ale papier wszystko przyjmie i na testach też różnie jest z obiektywizmem. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak prosić was o pomoc.

Dzięki i pozdrawiam

Do Adasia:

Chyba muszę jednak zostać przy atomic-ach M80 bo lange-ów w Krakowie nie będzie prawdopodobnie w tym sezonie, a i z AFischerem jest duży kłopot bom również nie mają nigdzie z flxem 80-100 (MX7, MX9), a szkoda bo pewnie by mi leżały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer s-move 7.7 via AMC 70. Która lepsza

Idz na gielde - przymierz Fischery, a potem sie do mnie odezwij ;)

Co do mistrza, to nie widze zadnego tutaj :) - Chlopaki z Demo Teamu sa na wyjezdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer s-move 7.7 via AMC 70. Która lepsza

Witam ponownie.

Muszę jednak pozostać przy butach Atomic M 80 ponieważ pasują idealnie, a pozatym znajomy przywiózł mi je i muszę od niego je odebrać.

Co do nart to nadal proszę o poradę która narta lepsz s-move 7.7 04/05 850zl. , czy AMC 70 05/06 za prawdopodobnie tą samą kwotę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...