Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie narty kupic?


1Pawell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o porade w sprawie zakupu nart. Jestem poczatkujacy, waga 88kg, wzrost 178cm. Nigdy nie jezdzilem na nartach ale sport uprawiam od malego i szybko chwytam temat.

Namiezylem w dobrej cenie narty Atomic Race 8 (promien skr.16m) z wiazaniami Neox 311. Nie wiem czy nie beda za trudne dla mnie na poczatek. Jakie buty kupic (rozmiar stopy 42-43). Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie narty kupic?

Siemano!

Niewiem jak ci poradzic jak cie nie widze. A chodzi głownie o to ze jestes początkującym i sprzet musisz dobierac trafnie. Złe poczatki to problemy na całe zycie,

Co do nart to moze np: AMC 70, lub 73 nie wiecej to tak z Fischera , z Rossiego np: Actys 300 fajna narta. Z Nordica -- nie z Nordicy nic nie powiem.

Ważych sobie troszeczke:) , wiec buty muszą byc troche twardsze niz zwykła 60. Moze Langa Concept 75 wygodny but dobra cena. Z butami to musisz siedziec i przymierzac , w kazdym po minimum 20 min i który najlepiej trzyma stope kupic. Wszystko zalezy od tego jakie masz gabaryty.

Stope jaką , wąska , szerko , niskie podbicie , wysokie itd.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...