Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SL


Prentek

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar w najbliższym czasie nabyć drogą kupna nowe narty atomic sl9. i nie wiem jaką długość mam wybrać. Mam 186cm wzrostu, ważę 60kg (wiem śmieszne)

a na stoku raczej daje radę i lubię krótki skręt. 160 czy dłuższe radźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL

Do tak "wontłej" (przepraszam nie gniewaj się ale żadne inne określenie nie przyszło mi do głowy) budowy ciała moim zdaniem SL9 jest nartą za trudną, radził bym rozważyć inne modele.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL

Sławku ;/ ja mam 180 cm i 60 kg noo i mam Rc4 Wc Sc (155 ze względu na niską wage) i daje rade, (9 lat jazdy z instruktorem) wiec panuje nad tym co robie dlatego nie jest powiedzialne ze Sl9 bedzie dla niego za trudna moze oon jezdzi jeszcze wiecej , Noo to do Sławka z zyczeniami zdrowia:)

A jesli chodzi o sl9 to porażka totalna ale skoro chcesz to bierz :P ja ze względu na "kogucią" wage wziąłbym 155 :).

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL

Sławku jeździłem już na bardziej wymagających klepkach (volkl p60)!

Homar dlaczego uważasz że sl to dno?? A na Magurze będę tylko nie wiem jak ten puchar ma wyglądać, to slalom czy gigant będzie?? wiesz coś dokładniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL

Dlaczego Sl9 to dno.... bo zachowuje sie jak kawałek plexi a nie narta, zero drewna w srodku chyba sama pianka... aaa MAGURA chyba nie chodzi chwilowo :D warunów nie ma ;/ a zawody gigancik i to z prawdziwego zdarzenia na 40-50 bramek a nie 12 jak to czasem bywa.

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SL

sl zachowuje się tak jak powinna zachowywać się narta! nie :robi: żadnych nieprzewidzianych ruchów a jak się przyciśnie to daje durzo radości i nóżki potem bolą:D

kurcze jakby był slalomik to bym się skusiła tak... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...