Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

POMOCY POMOCY


nazir

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuję jak najwięcej informacji odnośnie szkolenia dzieci na nartach Sa to dzieci o różnych umiejętnościach a nawet takie które nigdy nie jeździły na nartach Gdzie mam szukac a może macie jakieś ciekawe materiały to ja chętnie nawiążę kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY POMOCY

Aleś pan wyskoczył...:-) Oddać dzieci do szoły narciarskiej albo na nauke do instruktora. Jeśli rzeczywiście są o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, to do powinny jeździć osobno, bo z każdym będzie inna jazda z instruktorem.

A gdzie masz szukać...? Najlepiej tam gdzie sie wybierasz na nartki. Jeśli do Szklarskiej Poręby, to polecam się na przyszłość. Jeśli gdzie indziej, to na miejscu albo przez net szukaj.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

POMOCY POMOCY

w necie jest duzo materialow na ten temat

warto jednak zeby dzieciaki uczyly sie pod okiem instruktora poniewaz nauczy ich jezdzic prawidlowo a u tych ktore juz jezdza wyeliminuje zle nawyki ktore jak sie nabedzie to juz ciezko sie ich wyzbyc wiem to z autopsji ja nie kozystalam z instruktora ale jak zmienialam technike to skozystalam z uslug instruktora i to mi pokazalo jak szybko sie mozna nauczyc...

instruktorzy zanaja duzo cwiczen i zabaw wiec dzieciaki sie nie beda nudzily a przez zabawe sie najlepiej uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...