Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Justyna!Na Wierchomli było bosko choć bez Ciebie


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

Miałaś rację,na Wierchomli było bosko.Chociaż w piątek była mżawka to i tak dało sie pojeżdzić.Ale za to w sobotę było super-jak w Alpach-słoneczko,ciepełko i fantastyczny śnieg.Ludzi mało zatem brak kolejki do kolejki.Jeśli w nocy będzie mrożno to dobre warunki utrzymają sie do świąt.Szkoda tylko że nie dotrzymałaś słowa.Szukałem Cię do 11,potem dałem sobie spokój.A przyjaciołom pomagali w jeżdzie Twoi koledzy ze szkoły.

Szkoda,ale nic straconego...do zobaczenia w nowym sezonie.

Pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna!Na Wierchomli było bosko choć bez Ciebie

Ja byłam na Wierchomli od 9.30 do samego wieczora i tez Ciebie szukałam do 11.00 jezdziłam na krzesełku a pózniej to musiałam isc na ten mały wyciag dla dzieci miałam tam lekcje. Jak wróciłam z zajec parosiłam Juranda zeby namierzył Was no ale sie nie udało - no trudno może w przyszłym sezonie się zobaczymy :)))

Na wierchomli nadal jest super ale tylko do południa pózniej jest tak sobie wydaje mi sie ze to już ostani tydzien jazdy watpie zeby w swieta można było pojedzic

Pozdrawiam Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...