Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SPC (Polish week)


Leski

Rekomendowane odpowiedzi

sie ma. 5 lipca jedziemy autkami na Stubaital na jakies 5-7 dni. jest juz mała ekipa niezłych freestylerów (snowboard+narty). wszystko po kosztach ...

DZWOŃ TERAZ 0-800-SKITODIE

;)

wiecej info mailem.

Pozdrawiam.

.::SKI TO DIE::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

SPC (Polish week)

Sie ma, daj wiecej info na mojego maila Generale.

Chce gdzies skoczyc wlasnie w lipcu, moze mi sie spodoba?

rpsiuk@skipro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPC (Polish week)

Oj to mam dla Was złą wiadomość, SPC wykopali ze Stubaia. Właśnie dostałęm mail że nie tylko campu nie będzie na Stubaiu ale i park nie zostanie przygotowany ze względu na jakąś tam ochronę lodowca.

SPC zaangażowali się w summercamp w ValSenales wspólnie z www.big-a.it.

Inną opcją jest super summercamp w Solden. Byłem tam w zeszłym roku i chłopcy ze Scott team powalali na kolana, a i amatorów paru było. W tym roku na początku czerwca jest tydzień AFT (będzie Rexx Thomas) w 5.07 będzie tydzień Scotta (Seb Michaud,Rob Olsson i inni zwyrole).

My jedziemy (ekipa narciorzy z Gdańska i Warszawy) 11.07 zaczynamy od Solden, potem Val Senales i kończymy na Passo Stelvio gdzie śnieg najlepszy i chłopcy ze szwajcarii wpadają pofikać. Bierzemy kamery i film jakiś sklecimy. W razie spikania się toxic@toxicfilms.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...