Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

doradźcie prosze jakie kupic buty....


simonSL9

Rekomendowane odpowiedzi

chcę na nowy sezon nowe buty. chciałbym zeby nadawały sie do slalomu i fun-carvingu, ale żeby można tez w nich wytrzymać bez problemu kilka godzin na stoku (prowadzenie zajęć, nauczanie). narty mam atomic SL9. niby sa do nich buty, ale ostatnio ktoś powiedział mi, że są za twarde i nie da się w nich wytrzymać dluzej niz 2 godziny...

z góry dzieki za rade.

S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie prosze jakie kupic buty....

To ci ktoś źle powiedział.

Ja mam buty Atomica 9.58, które były do 9.12 starszych.

Odpowiednikiem tego buta jest tegoroczny model RACE 9.

Jest to but o twardosci 9, która w zupełności pozwala na przebywanie w tym bucie bez problemów przez cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie prosze jakie kupic buty....

Salomon XWave nawet poprzedni sezon 2002/2003spokojnie od 6.0 ale nie więcej niż 10.0, koniecznie (w przypadku podjęcia decyzji zakupu) przed porządnym dopasowniem rozgrzać "wkładki" grzałką do osuszania butów i zapiąć dokładnie na 15 min. system termo-fit. Dla mnie rewelacja XWave 10.0 Fischer RC4 Race SC booster komplecik nie do za......jeżdżenia !!!!!

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie prosze jakie kupic buty....

tez mam jakies atomki ..chyba 10.66 ale nie pamietam .... anyway ..seria race ... są sopko .... heady worldcupy tez są oki ..tylko juz 2 latka im stukną .. czas na nowe:)

firma nie ma znaczenia .... wygodnie i nie za miękkie... 2 rulez

.::LeSki::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie prosze jakie kupic buty....

Tak naprawdę nie ma reguły jakie buty masz kupić. To Ty musisz czuć że w butach jest Ci wygodnie. Ja jeżdżę na nartach Atomic`a 10.11 i bardzo je chwalę. Uprawiam funcarving. Buty mam Nordica bo są najobszerniejsze(mam dużą stopę :-) Chciełem sobie kupić Rossignol albo Atomic ale kompletnie mi nie leżały.

Rada: Nie kieruj się renomą firmy przy kupowaniu butów. Nart oczywiście ale nie butów. Do fun`u używaj raczej butów o miękkich językach i dość elastycznych. Noga musi się jednak trzymać sztywno bo przy wywrotce skręcisz nogę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

doradźcie prosze jakie kupic buty....

sluchaj bobika bo madrze gada, buty atomic`a sa bardzo dobre, sam w nich jezdze i jestem bardzo zadowolony, sa to jedyne buty ktore dobrze trzymaja moje koslawe giczaly, a co do renowy firm- w zasadzie kazda firma ma teraz w swojej ofercie bardzo wypasione modele- kieruj sie wiec twoimi odczuciami i sprawdzaj jak but lezy na twojej stopie!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...