Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Velka Raca


jacqs444

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje SB :) kurde mialem nadzieje ze teraz minusy to dam dosypia, na stronie chwala sie bardzo dobrymi warunkami i 50 cm sniegu a tu taka porazka :/ no to chyba bedzie trzeba odwolac wyjazd i poczekac az dosypie :(

no chyba ze ktos mi moze powiedziec cos o tym osrodku http://www.oravasnow.sk

czy tam tez klamia z warunkami?

czy mam nowy temat zalozyc?

kurcze do czwartku niewiele czasu i trzeba sie zdecydowac :/

teraz znow czytam forum na stronie VR i zdania sa podzielone jedni zachwyceni inni bardzo niezadowoleni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w czwartek 14.02 na VR i bylo super. nie wiem co grubymisiek pisal, po co nastraszyl (moze celowo;)) ale warunki byly super. moze jak sie ma porownanie z alpami czy wyzszymi gorami to mozna marudzic ale to sa bardzo niskie gorki, w kolo praktycznie zero sniegu a na stokach bylo bardzo duzo. fakt wylodzenia miejscami wystepowaly. na Dedovka byly kolejki ale max 15 min, za to Marguška i Laliky zero kolejek.

powinni tak zmodernizowac szczyrk i bylo by cycus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wrażenia

Witam.

Również jestem nowy na forum i chce sie podzielić wrażeniami z wypadów na VR w obenym sezonie.Do wyciągu na Dedovce mam z pod samego domu dokładnie 100,4km.Tak więc w tym roku Raczę zwiedziłem aż 8 razy-zawsze w niedziele(a przyznaje ze to jest pierszy taki sezon po 13 letniej przerwie w jeździe na natach).Naprawdę jak na niedzielne warunki to tylko raz był duży zator pod wyciągiem w DEDOVCE-Mazowieckie miało ferie(25-30min stania-Laliki i Marguśka bez kolejek ale troszkę tłoczno)-a chamstwo nie-samowite ,po prostu co niektórzy ludzie myśla że pokupywali najdroższy sprzęt(umiejętności zero) i wszyscy beda im miejsca w kolejce ustepowac.Oczywiście nie wszyscy ale fakt jest taki że jak Mazowsze ma ferie to jest bydło i następnym razem sobie tego oszczedze.Trasy były prawie zawsze ratrakowane, raz tylko sie zdarzyło że dali d..y i o godz.9.45 muldy były już spore.Obsługa wyciągów jak dla mnie bez zastrzeżeń.Jeśli chodzi o nocleg to nocowaliśmy w Węgierskiej Górce(mamy tam taki mały domek)-rano 40 min pustymi drogami i jesteśmy pod wyciągiem.Raz nawet nocowaliśmy w Milówce-30 zł,tanio,fajnie BLISKO bez problemów.Warunki były jakie były.Paradoksalnie najlepsze były podczas ostatniego wypadu29-30.04.2008.Do 12-13godz(potem temp na dole +18 a u góry +9,a dodam że w nocy -3) może nie sztruksik ale ładnie lekko przymrożona trasa,ludzi tyle co kot napłakał.Minus to nierzetelne warunki podawane na stronie www np.na stronie pisało że konektor 12 na laliki warunki dobre- a okazało sie ze same kamienie-narty lekko uszkodzone ,a w ostatnim odcinku ok.300 m od wyciągu w Lalikach nie ma śniegu-narty na ramie i jazda????????????????Moja opinia to jak najbardziej POZYTYW-nie ma porównania z Soszowem czy Stożkiem w Wiśle(też byłem w tym sezonie).Tylko ceny sa kosmiczne.W sezonie za całodniowy karnet ok 90-100zł.DROGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!,ale ośrodek polecam -wiekszośc to Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...