Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy odnosnie pracy dla pomocnikaINST


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie zalapac na jakis wyjazd w ferie w roli instruktora narciarstwa (jakis oboz mlodziezowy, zorganizowany, cokolwiek). Nie wiem, gdzie szukac... Skontaktowalem sie juz z dwoma firmami, ktore organizuja wyjazdy dla mlodziezy (jezdzilem z nimi), ale nie wiem czy to wypali. Czy ktos moze pamieta strone internetowa, na ktorej mozna sie zarejestrowac (pomocnik instruktora, instruktor) i wtedy stamtad przysylaja oferty pracy na rozne wyjazdy. A moze gdzies sie zglosic? A moze wziac gazete z ogloszeniami? A moze ktos szuka fajnego :-) 18-latka z Warszawy, ktory moglby uczyc jezdzic na nartach podczas wyjazdu w ferie?:-)))) Pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy odnosnie pracy dla pomocnikaINST

heheeh :)

Siemka Haski :)

To sie niezle ubawilem, "czy ktos szuka fajnego 18-latka z wawy" :) hehehe, fajnie, fajnie hihi.

Ale ty chcesz Haski do nart, czy do czegos innego :)pozdro komar !

jak w szkolce, stare dobre smieci ?

P.S Wlasnie kupuje slalomki, ale na pewno nie beda to Dyna :) pozdro komar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy odnosnie pracy dla pomocnikaINST

Bywa, calkiem niezle, znowu po mojej zmianie planu mam 4 dniowy weekend :) Za moich czasow tez troche bylo ladnych, ale moze wtedy byles za mlody i jeszcze tego nie zalwazales, co Haski :) hehe ! jak praca, znalazles co ? ! pozdro komar !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...