Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Francja na przełomie marca i kwiertnia


Zośka

Rekomendowane odpowiedzi

:eek:

jak można być tak rozrzutnym - no chyba że lubisz zaszpanować?

Szpanować?? A czym tu szpanować??. Po prostu będąc na urlopie nie myślę o tym ile płacę za to piwo. Dla mnie wypicie piwa na leżaku w południe to nie rozłączna część narciarstwa. Na miejscu w Polsce nigdy nie kupił bym piwa za 20 zł. Ale wypicie go tam, w tej scenerii warte jest tej kasy.

A tak na marginesie to wątek jest o czym innym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ ]Szpanować?? A czym tu szpanować??. Po prostu będąc na urlopie nie myślę o tym ile płacę za to piwo. Dla mnie wypicie piwa na leżaku w południe to nie rozłączna część narciarstwa. Na miejscu w Polsce nigdy nie kupił bym piwa za 20 zł. Ale wypicie go tam, w tej scenerii warte jest tej kasy.

A tak na marginesie to wątek jest o czym innym.....

Pewnie ,że piwo to tylko dodatek,namówliście mnie na Val Thorens ,ZOBACZYMY,PIWO może kosztować 20 ojro,przecież tydzien można się obyć, bez 4-5 - ciu : dziennie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ ]Szpanować?? A czym tu szpanować??. Po prostu będąc na urlopie nie myślę o tym ile płacę za to piwo. Dla mnie wypicie piwa na leżaku w południe to nie rozłączna część narciarstwa. Na miejscu w Polsce nigdy nie kupił bym piwa za 20 zł. Ale wypicie go tam, w tej scenerii warte jest tej kasy.

A tak na marginesie to wątek jest o czym innym.....

Pewnie ,że piwo to tylko dodatek,namówliście mnie na Val Thorens ,ZOBACZYMY,PIWO może kosztować 20 ojro,przecież tydzien można się obyć, bez 4-5 - ciu : dziennie.;)

Na pewno nie pożałujesz. Być może też będę w tym okresie, tylko w Menuires i chyba przez dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydowałbyś się na Les Menuires to są super tanie pakiety nocleg + skipas.

I tak w terminie 28/03 do 04/04 cena w Apt. 4 os 221 Euro (7 noclegów+6 dni skipass na dolinę Bellewille). Jeśli zdecydujesz się na karnet na cały obszar 3V, a warto, to trzeba dopłacić 45 Euro. Czyli łącznie 266 Euro, a biorąc pod uwagę, że w regularnej sprzedaży karnet kosztuje 225 E to noclegi masz prawie za darmo. Oczywiście przy czterech zawodnikach

Tu masz tabelkę z opisem:

http://lesmenuires.com/pages_en/prepare-your-holiday/booking/all-inclusive.htm

W tym przypadku to nocleg chyba nie jest w Les Manuries , tylko w Saint Martin de Belleville .

Dobrze mówie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku to nocleg chyba nie jest w Les Manuries , tylko w Saint Martin de Belleville .

Dobrze mówie?

Nie do końca. Noclegi są w Les Menuires. Pewnie to Cię zmyliło:

Menuires / Saint Martin de Belleville ski area: 160 km of pistes – for all level of skiers

To informacja dotycząca karnetu w podstawowym pakiecie "Menuires / Saint Martin de Belleville ski area".

Identyczne pakiety ma miejscowość St.Martin i tu ceny minimalnie się różnią:

http://www.st-martin-belleville.com/pages_en/prepare-your-holiday/reservations/all-inclusive.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...