Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

będzie mega długi wątek o niczym:d


Rekomendowane odpowiedzi

JC upomniał nas że rozbijamy wątki i słusznie:) wieć może ten ze strajków dokończmy tutaj:P skończyło się na tym ze włoszki mają nieogolone cielska i są fe i że the best jest wróżka bo ma opalone ciało na kolor oliwkowy i jest polką:)

zrobmy taki temat o wszystkim i o niczym zeby innych nie rozbijać:)

mam nadzieje ze pomysł sie przyjmie i nie dostane bury:) od was:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jako naczelny Spamer tego forum akceptuję temat i przyjmuję pomysł z wielkim entuzjazmem :) To co Dziewczęta, o czy poplotkujemy??

Bugajson, bo rumieńców nabieram :)

A tak na temat, to nóg Włoszek nie widziałam nigdy (tylko w spodniach narciarskich...). Ale wąsiki widziałam :D Myslałam że modę mają tak glęboko wrośniętą w kulture że ogolone nogi to podstawa...

A tak w ogóle to jakie dziewczyny lubicie?? Nie tylko wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas 2 naczelnych spamerów xD reszta albo omija ten wątek albo nie wiem co:), z pewnością po 16 rozlegną sie głosy jak wszyscy wrócą z pracy

oj wróżko wróżko nie nabieraj rumieńców:) to jest po prostu obiektywne stwierdzenie faktów:P

a co do dziewczyn no to nie tylko wygląd sie liczy...jak będzie piękna a tępa jak siekiera to co po takiej kobicie?:> najlepsze połączenie pikna inteligentna i no moze być i bogata:D

my lubimy Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my lubimy Ciebie:)

kurde zauwarzyłem że zamiast ogolnej gadki urządziliśmy sobie tutaj w dwójke romantyczny czat przy nartkach:D

niech tylko homar wroci ze szkoły a reszta z pracy i będzie ciekawie:)

nio ja tez bym nie mogł byc z kimś kto sniegu nie lubi ale i tak jestem wyrozumiały bo moja diewoczka na parapecie śmiga ;oo ale powoli ja na nartki wkręcam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, na bank się dołączą :)

No i prawidłowo! Daj Ją tutaj na forum to Ją przekonam do tylko jednej słusznej ilości desek :)

W Wwie jest niemały problem z narciarzami dobrze jeżdżącymi (przynajmniej tymi ktorych ja znam). Właściwie to są pseudonarciarze :) Jedynymi osobami które znam i które jeżdzą mniej więcej na moim poziomie (a nie uważam się za experta tylko po prostu byłam pracowita w dzieciństwie (a razcej mój Tata miał ambicje:D ) i mam dobre podstawy) to mój Braciszek i jeden z moich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki zaś MW? hyh wpina sie w polowie i nie wie o co kaman:)

jak by było dofinansowanie z państwa na narc. alpeyskye to by było może coś a tak dupa zbito:( nie ma funduszy nie ma osiągów, ale jak to powiedział ktoryś premier 2 kadencje temu, w polsce nie ma tradycji narciarstwa alp. stąd małe ( ja bym powiedział wogole go nie ma) dofinansowanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my lubimy Ciebie

kurde zauwarzyłem że zamiast ogolnej gadki urządziliśmy sobie tutaj w dwójke romantyczny czat przy nartkach

niech tylko homar wroci ze szkoły a reszta z pracy i będzie ciekawie:)

No wiec moje zdanie jest takie że to swietny pomysł można sobie pokonwersować i ales gut z tym że jak piszecie we 2 to możecie sobie smigać na PM :/? ale luz...

nio ja tez bym nie mogł byc z kimś kto sniegu nie lubi ale i tak jestem wyrozumiały bo moja diewoczka na parapecie śmiga ;oo ale powoli ja na nartki wkręcam:d

No Igusia smiga ostro na desce ;) ale o tym że na nartach zaczyna nic nie słyszałem :D:D ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
hehehe, na bank się dołączą :)

No i prawidłowo! Daj Ją tutaj na forum to Ją przekonam do tylko jednej słusznej ilości desek :)

W Wwie jest niemały problem z narciarzami dobrze jeżdżącymi (przynajmniej tymi ktorych ja znam). Właściwie to są pseudonarciarze :) Jedynymi osobami które znam i które jeżdzą mniej więcej na moim poziomie (a nie uważam się za experta tylko po prostu byłam pracowita w dzieciństwie (a razcej mój Tata miał ambicje:D ) i mam dobre podstawy) to mój Braciszek i jeden z moich kolegów.

heheheheh...to mało znasz narciarzy z Wawy...ja ich znam wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałam że znam 2 :) Reszte cieżko nazwać narciarzami. Nie wiem dlaczego akurat wsród moich znajomych narty są całkowicie obcym sportem... i ubolewam nad tym bo jak przychodzi do wyjazdu to zostaje albo rodzinka albo rezygnacja z wyjazdu bo samemu to średnia frajda...

...prosto w twarz to można oberwać, hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
No pisałam że znam 2 :) Reszte cieżko nazwać narciarzami. Nie wiem dlaczego akurat wsród moich znajomych narty są całkowicie obcym sportem... i ubolewam nad tym bo jak przychodzi do wyjazdu to zostaje albo rodzinka albo rezygnacja z wyjazdu bo samemu to średnia frajda...

...prosto w twarz to można oberwać, hehehe :)

przyznaje Ci rację...wsród kobiet z zacięciem sportowym to też nie znam nikogo?...wiesz to płaski teren...ta warszafka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie 88 ale to kumbajn robi wiec pewny nie jestem ,noo nie wiem czy nie oczujesz mam gdzies takie wyliczenia pamietaj że im wiecej sobie zbierzesz (stopni) tym narta bedzie lepiej trzymałą na krawędzi ale pod wiekszym kątem czyli bedziesz musiał mocniej sie włożyć do środka skrętu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...