Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Maso Corto...28.03-05.04


Gość pax53

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z Maso Corto...no cóz w wielkim skrócie to mogę napisać ...lampa:4 dni i 2 dni zawierucha:)...jak na lodowcu.

tak zupełnie na serio...pogoda dopisała...trasy przygotowane perfekcyjnie od niebieskich po czarne..bardzo równo i zbite...wyjątkiem było 2 dniowe zamiecie sniezne które nasypały tak ok 30-40 cm i porobiły sie małe muldy,ale zaraz ratraki wyrównały co swoje...oczywiście totalny brak jakichkolwiek kolejek do krzeseł...na orczyku nie jezdziłem,to zostawiam sobie na polski "deser":D ....trudno pisać o takiej nudzie,bo tylko kondycja warunkowała czas jazdy,a nie czas stracony w kolejce do kolejki...

reasumując krótka relację...polecam absolutnie ten ośrodek,ale tak jak wiekszość kto był tam zgodzi sie że wypad tylko na raz,bo trasy można zjechać w 2 dni i tylko je powtarzać,ale to bardzo miłe je powtarzać i widoki są bardzo piękne....

P.S..wkrótce fotki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie byłem,ale podejrzewam,że faktycznie jak na każdym ze znanych mi lodowców jest podobnie.Tak jak piszesz jest zajefajnie ale na góra 2,3 dni.Ale to i tak lepiej niz ''tłuc'' cokolwiek u nas przez tydzień.Skoro jestes zadowolony to najważniejsze.Przeciez o to własnie chodzi.Chociaz dla mnie to lodowiec raczej na poczatek sezonu ,kiedy człowiek spragniony i kiedy nawet czarne jest białe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz dla mnie to lodowiec raczej na poczatek sezonu ,kiedy człowiek spragniony i kiedy nawet czarne jest białe:)

W takim razie na koniec sezonu tez sie raczej nadaje, kiedy juz czarne jest, a tam jeszcze biale :)

Albo chociaz biale to juz niestety pozamykane, tylko lodowce kreca niestety :mad: jak sie przewinelo w innym watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie w 100%...jak koniec sezonu to tylko lodowce....chociaz powiem wam że trasy wokół lodowca na wysokości 2011 m.n.p.m gdzie mielismy zakwaterowanie hotel Kurz to trasy były perfekcto do godziny 12-stej...K1 i K2 -niebieskie dla początkujących i Lazaun L1-czerwona świetnie przygotowana na całej długości....mimo że to początek kwietnia temperatury na dole nie spadały poniżej +5 stopni a na lodowcu bardzo czesto było -11 stopni i sztruksik był miejscami do 13-stej:)....to fajne miejsce.lecz straszne odludzie...wioska na końcu doliny,gdzie do najblizszego miasta jest 20 km Naturno!...ale narciarsko to o śnieg nie ma obawy...miejscowi mówią że ciekawie jest w lipcu,gdzie na lodowcu jest tak ok -2 stopni a na dole + 35 stopni i wtedy jezdzimy na nartach z przekonaniem że naprawdę jest po sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Grawand- jak to jest ze skipasem

Serdecznie WITAM

mam zapytanie, czy slipas ktory odbiore meldujac sie w hotelu Grawand jest tylko na wyjazd i wjazd kolejka czy jest na wszystkie trasy w Maso Corto

Prosze o odpowiedz tych ktorzy to przerabiali...

Za miesiac jade z synem na wymarzone ferie i po prostu chcialabym wiedziec, bo troche niejasno jest napisane w folderze hotelu...

Z gory DZIEKUJE za odpowiedzi

Edytowane przez Gromniara
czeski blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Serdecznie WITAM

mam zapytanie, czy slipas ktory odbiore meldujac sie w hotelu Grawand jest tylko na wyjazd i wjazd kolejka czy jest na wszystkie trasy w Maso Corto

Prosze o odpowiedz tych ktorzy to przerabiali...

Za miesiac jade z synem na wymarzone ferie i po prostu chcialabym wiedziec, bo troche niejasno jest napisane w folderze hotelu...

Z gory DZIEKUJE za odpowiedzi

Witam Cię Ewo...

na jednym skipassie jeżdzisz na całej tej mapce http://www.skionline.pl/stacje/mapa.php?miejscowosc_id=177 jakbyś wyjechała tylko kolejką a krzesła i 2-3 orczyki byłyby niedostępne...to jechałabyś do kolejki na Hochjoch....jakieś ok.8 km trasą czarną T....skądinąd bardzo urokliwą:D:)

P.S...miło byłoby jak byś uzupełniła profil...to taka nasza świecka tradycja:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...