Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie o korony słowackie


Baryla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, gdzie wymieniacie pieniądze jak jedziecie na Słowację. Parę lat temu była bardzo duża różnica w kursie pomiędzy Polską centralną a chociażby Zakopanem, czy kantorem na Łysej. Ktoś wie jak teraz wygląda sytacja, bo jedziemy dużą grupą i warto by było oszczędzić na wymianie na parę skrzyneczek bażancików ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o korony słowackie

Hej. A ile planujecie wymienic je/sli zeby zaoszczedzic cala skrzynke ?? ;) W tym roku ceny poszly straszliwie do gory a kurs wyglada mniej wiecej 1 zl = 8,60-8,90 korony... Bylem na Slovakei we Wrzesniu (nie liczac ostatniego wypadu do Piwnicznej vel Mniszka;)) i najlepszy kurs byl 8,90 wlasnie przy czym na Lysej dawali chyba z 10 halerzy mniej...

tymą_NS_pzdrv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o korony słowackie

W zeszłym roku jak jechałem to spotkałem się z różnicą kursów sięgająca nawet 50 czy nawet 60 halerów na każdą wymienioną złotówkę i to w jednym mieście dlatego to moje może troche idiotycznie wyglądające pytanie. Wymieniając 1000 zł. oszczędzam 500 koron, a wymieniać bedziemy więcej bo jechać mamy składem sięgającym teraz w porywie do 10 osób. Więc chyba warto??

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...