Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co myslicie.........?


komar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Wiem ze wiele razy juz byla pewnie o tym mowa, ale mam mega problem ! Zamierzam kupic slalomki Atomic SL9 chcialem model z zeszlego roku po podobno jest bardziej uniwersalny niz terazniejszy, tylko zastanawiam sie nad dlugoscia ? Mam 176cm 68 kg wagi i potrzebuje tej deski zarowno na kurs instruktorski jaki i do normalnej jazdy, tzn czasem krotkie, czasem dlugie skrety, czasem lekki fun ! Wiec generalnie do wszystkiego ! Prosze o pomoc, 150 cm czy 160 cm ! dzisiaj w ski-teamie powiedzieli mi 160 cm , ale nie jestem pewien, do tej pory myslalem ze lepiej 150 cm ! ?Dzieki mega za pomoci i pozdro komar ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie.........?

Nie slyszalem o tym ze zeszlo roczna 9.12 jest bardziej uniwersalna od tego rocznej... ale jesli tak jest to ja mimo wszystko polecam tego atomica. Sam planuje kurs instruktorki, a narte zakupilem w ubieglym roku i naprawde nie mam jej nic do zarzucenia, swietnie jezdzilo mi sie w krotkich cietych skretach jak i dlugich- choc to nie narty do tego- radzily sobie bez problemu. A co do Twojego wzrostu- to polecam narty ktore beda Ci do ... brody. Ja mam 178cm i narty 160 cm. Pzdr. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie.........?

Czysty FUN - 150 cm. Jednak z opisu wnioskuje ze jednak nie czysty. Radze 160. Poza tym 160 i tak nada sie do jazdy ekstremalnej wysmienicie. Aha moim zdaniem zeszloroczny model 9 jest prawie identyczny jak tegoroczny. Spojrz chocby na geometrie. A twardosc ta sama... Jesli juz -o narta sprzed dwoch sezonow sie jakos rozni... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie.........?

160 i ani milimetra mniej.

Narta jest inna od zeszłorocznej, zresztą poszukajcie w postach w dziale sprzęt chyba.

W skrócie jest twardsza od zeszłorocznej, szersza i z wiekszym wcięciem w talii.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...