Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do wszystkich i coffiego


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Coffy odpalowe masz te narty drewniaki na 2 metry..... "BUTY" (Sandalki)

Tez cud miod :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):( Zalatw mi takie:)

Ale tak serio serio to jakie są wasze ulubione firmy narcierskie i co wolicie snowboard czy narty??? (do kazdego kto to przeczyta. o ile ktos przeczyta....)

pozdrowiom Rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich i coffiego

Respect rudy bracie Rudy.....ja deskarzy nie lubie....powiem wiecej żal mi ludzi ktrzy nie mogą rozchylić(ani złączyć:) nóg ...ale tak wybrali i nie ma co ich krytykować....nie wszyscy musza być fajni(=narciarze),ale ci fajni(=narciarze) powinni dać spokój(spokój nie= respect) tym głupim i ograniczonym(= jedno....deskarzom)....sam próbowalem na desce i powiem ze na mnie podzialala ona bardzo ok(=stymulująco) ..... od razu marzyłem o powrocie na narty!!!!!!!!! poza tym by wystrugac dechę trzeba znaleść serio szerokie drzewo:))))))))....... jak chcesz miec taki sprzet jak ja musisz mieć ostry scyzoryk i trochę pomysłów (z XIX wieku)...moją ulubioną firmą narciarska jest Rossignol.....ale przeraża mnie ostatnio konserwatywnośc inżynierów tej najznakomitrzej marki (Boże chroń Rossignola:)....... mam słabość do nart spod Mont Blanc(=Dynastarów) szczególnie wieczny model OMEGLASS....(nie znam słów które by mogły go opisać)....a teraz cioś dla rudego-bardzo ale to bardzo nie lubię Atomiców i Salomonów...nie wiem dlaczego ale z takim defektem sie już chyba urodziłem...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

respect

sorki coffy chyba racja za bardzo sie unioslem.....;) ale to dlatego ze snowboard kojarzy mi sie z deskorolka a ta z kolei z moim "kolegą" ble :P

ja do rossignola nic nie mam wrecz przeciwko mialem zamiar nawet kupic ich narty ale cos bardziej mnie pociagnelo do blizzarda.........

pozdr. dla Coffy`iego RESPECT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deskarzy do pieca !!!!!!!!!!!!!!!

:( Nerw mnie trzepie gdy widzę tych pomyleńców na desce do prasowania pchajacych przed sobą śnieg i czyszczących stok z jego pokrywy (sorki dla speców-ci zasuwają doskonale - ale widziałem zaledwie kilku przez ostatnie kilka lat )

Kocham NOSAL i jego obsługę.Tam przed bramką wisi znak zakazu dla "spychaczy" choć co cwańsi i tak włażą z buciorami na krzesło.Muszę w tym sezonie ich zakapować.

Na pochybel prasowlnikom na spychaczach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...