Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Cyber Pro + CP9 + wiązania Tyrolia SL100


konrad459

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mianowicie dzisiaj przyszła do mojego domu reklama z Makro właśnie z takimi nartami jestem ciekawy co sądzicie o tym modelu cena to 600zł więc naprawdę niska. W tej chwili jeżdżę na nartach Rossignol 10.4 160 cm i chciałbym zmienić sprzęt, przesiąść się na coś nowego mam jakieś 700 zł na narty. Zastanawiam się nad jakimś używanym sprzętem bo znajomy mojego taty przywozi narty z Włoch całkiem nowe za małe pieniądze i nie czy lepiej kupić te nowe narty czy takiego po jednym sezonie ale na pewno wyższych klasą. Dodam ze jestem średnio zaawansowanym narciarzem :)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz,to lepiej od znajomego z Włoch.Wydaje mi się ,że te nartki z marketu to zabawki dla początkujących,fakt,że trochę sytuacja się zmieniła-chodzi o cenę ojro,ale i tak wybrałbym te z Włoch.Znajdź model narty,która Cię interesuje i podaj znajomemu aby pod tym kątem poszukał,ewentualnie innej narty o podobnych właściwościach.Jak sprowadza to może ma pojęcie i znajdzie nartki w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też tak sądzę chciałem się właśnie dowiedzieć co sądzicie o takich nartach z marketu. Jeżeli chodzi o narty z Włoch to nie wiem właśnie jakie bo on ma dużo tego w domu tylko że nie wiem za bardzo co wybrać, nie jestem na razie w stanie powiedzieć co on ma bo w tej chwili koleś wyjechał ale co wy byście mi proponowali tak na dobry początek:) może jakieś narty Atomic albo Fisher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma nie gra roli,to Ty SOBIE odpowiedz jaką nartę szukasz,jaki styl jazdy itp..Poczekaj jak wróci.Z tymi nartami z hiper-super bywa różnie..Fischery czy Atomy to marka,nie mówię,że Heady nie.Ale to typ narty jest ważny,czy chcesz allround,race czy inne..Ale Ty musisz się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie mianowicie dzisiaj przyszła do mojego domu reklama z Makro właśnie z takimi nartami jestem ciekawy co sądzicie o tym modelu cena to 600zł więc naprawdę niska. W tej chwili jeżdżę na nartach Rossignol 10.4 160 cm i chciałbym zmienić sprzęt, przesiąść się na coś nowego mam jakieś 700 zł na narty. Zastanawiam się nad jakimś używanym sprzętem bo znajomy mojego taty przywozi narty z Włoch całkiem nowe za małe pieniądze i nie czy lepiej kupić te nowe narty czy takiego po jednym sezonie ale na pewno wyższych klasą. Dodam ze jestem średnio zaawansowanym narciarzem :)

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Też zadałem to pytanie wczoraj, bo jechałem z bratem do Macro, wybrać coś dla niego. Wg mnie to taki Entry level. Owszem jeździć będziesz, być może nawet i lepiej niż na tych Rośkach(jak mniemam to model z 2000r) Skoro oceniasz swoje możliwości na średnie, czyli 5-6pkt to może warto rozważyć jakąś używkę w tej cenie.

Mój brat jeździ gdzieś tak ok na 3 pkt. więc chociaż na początku mieliśmy barć też te HEAD'y, ostatecznie wybrałem mu ELANY Flow 4.1 Głównie dlatego że powinny być łatwiejsze do opanowania dla amatora, co ciebie nie dotyczy, a po drugie, co już ma większe znaczenie, również dla ciebie, na oficjalnej stronie producenta widnieje ten model, czyli nie robiony pod supermarket, a tych Head'ów nie ma, chociaż szukałem długo i namiętnie. Rozważałem też Rossignol Actys200 (sam ma ZenithZ1 i chwalę sobie), są w MACRO po 700zł, ale nie podobał się nam jej wygląd, troszkę za drogo, no i wydawało mi się, że jednak to dla niego ciut za wysoko jak na początek, ale dla ciebie ? Rozważ ten model.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...