Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

servis butów fischer


andrzej1473931810

Rekomendowane odpowiedzi

Pękł mi but wewnetrzny /wewnetrzne pokrycie na pięcie/ w 2 letnich butach fischera. Szukam serwisu w ktorym moze uda sie taki zakupic sam nie daje rady.

Znalazlem przedstawiciela w Białymstoku ale dziwnie nie umial odpowiedziec.

Czyzby u fischera nigdy nic sie nie psulo ze nie dali mi od razu namiaru na serwis butow. Czekam na zyczliwe odpowiedzi!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty fischer

Przepraszam pomylilem Bialystok z ul Białostocka. Właśnie tam zadzwonilem i tam wlasnie nie uzyskalem odpowiedzi. Pani ktora odebrala kazala mi zadzwonic za 2 godziny bo nie umiala powiedziec z kim moze mnie w tej sprawie polaczyc. Kompromitacja!!!!!!!!!!! A mysle ze nawet jak drogo to chyba duzo taniej niz nowe buty i w takim wypadku na pewno nie fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Atomica AFT z takimi właśnie kapciami zalewanymi pianką. Początkowo miałem problem bo nikt w Poznaniu nie chciał się podjąć wykonania "wlewu" a sam też się bałem bo to jest jednorazowy manewr i nie chciałem sobie spaprać trzewików. Ostatecznie zrobili mi to w Gliwicach w serwisie u p. Żórawieckiego (adresu teraz nie pomnę).

Takie kapcie są świetne jeśli chodzi o trzymanie stopy, pianka idealnie wypełnia wolne przestrzenie i nie ma problemu z jakimiś luzami. Oczywiście przy założeniu że mamy dobrze dobrany rozmiar buta bo jak ktoś ma 2 numery większe buty to mu pewnie w niczym wypełnienie nie pomoże.

Nie rozwiązuje to jednak wszystkich bolączek. Ja np. ostatecznie pozbyłem się tych butów ponieważ nie mogłem zlikwidować ucisku mocowania jednej z klamer w podbicie. Na początku było OK ale po jakimś czasie użytkowania stawało się to coraz bardziej uciążliwe i trzeba było odpuscić.

Acha, no i raz z jakichś powodów musiałem zrobić przerwę w ciągu dnia jazdy i zdjąłem buty. Skorupa sztywna od mrozu, wkładka lekko mokra od potu i założenie buta wymagało 3 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopa mnie bolała punktowo, dosyć mocno ale nie miało to związku z tym wypełnieniem tylko z budową samej skorupy. Po prostu mam dosyć wysokie podbicie i akurat miałem niewygodny ucisk w tym miejscu gdzie jest przykręcona druga klamra (i to tylko w jednym bucie a nie w obu). Przy robieniu wlewu zakłada się takie specjalne wycięte z pianki nakładki na palce i w przykleja też w okolicach kostek żeby po zalaniu kapeć w tych miejscach nie przylegał zbyt mocno do stopy w tych szczególnych miejscach. Nie można w końcu całkowicie unieruchomić sobie na sztywno palców bo by poodpadały z bólu szczególnie na mrozie.

Trzeba wziąć pod uwagę, że te wkładki u ski-bilka są chyba uniwersalne a nie przeznaczone do konkretnego buta. Ja miałem buty, które były tak sprzedawane fabrycznie. Jest pewnie ryzyko że taka wkładka nie do końca będzie zgrana z konkretną skorupą i w efekcie zamiast polepszyć to sobie życie utrudnisz.

Gdyby to nie kosztowało zbyt dużo to kto wie, może bym się skusił żeby to wypróbować w nowych butach. Myślę, że warto spróbować bo trzymanie stopy jest naprawdę, jak to mawia Smuda, "perfektne" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...